Kiire, kiire… teha asju, näha inimesi, sest varsti peab jälle tööle tagasi minema ja tundub, et aega puhkuseks päriselt ei olegi.

Käinud kosmoses (tähe ja kuu nurgal), zavoodis, illukas, atlantises, kesklinna kohvikutes, mänginud miina juures jalkat hommikul poole seitsmeni, lohistanud inimesi tooliga mööda tänavat, tantsinud, tutvunud põnevate inimestega, joonud, suhteid analüüsinud, naernud, klatšinud, naernud, klatšinud veel natuke…

On puhkuse neljas päev. Plaan minna SV/UT kontserdile ja valmistuda neljapäevaseks stiilikaks.

Eile istusin Catwalkis oma vanimate sõbrannade Gerli ja Kristeliga. Meenutasime vanu aegu ja viisime üksteist oma eludega kurssi. Kell 23 avastas Gerli, et vesipiibu aeg on saabunud ja me kolistasime Sviiti. Valikuks osutus apelsini ja kaneeli segu. Gerlil on hämmastav omadus sinust kõik nii kiirest välja uurida, et sa ei saa arugi, mis juhtus. Kuna mina olen vaba ja vallaline, siis oli tal vaja teada, kellega, kuna ja mida ma teinud olen vahepeal.

Vesipiip tehtud, käisime korraks zavoodis aga seal oli nii palju rahvas, et otsustasime minna hoopis stripibaari. Stripibaari juurde jõudes tuli välja, et sees on mingi 4 meest vaatamas ja 4 naistantsijat (kellest 3 venelast ja 1 eestlane, nagu turva meile seletas lahkelt) , me aga ei viitsinud pileti eest 100.- maksta ja läksime hoopis statoili espressokakaod jooma.

2 kommentaari “

  1. wtf? kelle bloog see on? KES on miina? nagu… wtf?

    muud asjad ja sisu nagu viitab, et ikka sinu bloog vist…

  2. irw… miina härma gümnaasium. Me Tartus kutsume seda vahel lihtsalt miinaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s