Ei, tegelikult ka, kas neid orkuti tarkuseterasid on võimalik blokkida?-“You will always have good luck in your personal affairs”- mis isiklikud suhted? Ma käin ringi ja norin ainult tüli inimestega. Ma olen nii närviline ja lähen kergesti põlema. Terve viimase nädala olen ma ennast üritanud tagasi hoida- rohkem või vähem edukalt.Mul on tekkinud uus teema- nähvata sõpradele neile kõige valusamasse kohta. Sweet, hah? Ma arvan, et asi on temperatuuris. Mida soem on, seda rõõmsam olen ka mina. Praegust on külm ja mu ema võttis mu ainsa mantli ära ja ma olen ringi lehvinud ainult oma eriti kevadistes jakkides, mis on siis lõppenud sellega, et ma olen haige…. jälle!!! Tige! Ilm ei lähe see nädal soemaks ka.

3 kommentaari “

 1. Heh. ma võin ju sind lohutada ka minu today’s fortune on sama mis sul. Ja mina nokin oma mehe kallal nagu unustamine on see viimane asi mida ma oskan.( Mees on ainuke täiskasvanu, keda ma mõndadel päevadel näen.)

 2. Ma jätan selle jutu peale sama kommentaari:

  Õugaad. Minu fortune: Behind an able man, there are always other able men.

  Ehk siis mis see eesti keel oleks? Iga füüsiliselt pädeva mehe taga on alati teised füüsiliselt pädevad mehed. Mingi geinali?

  No tule taevas appi.

 3. ää..möh?

  No krt, nüüd mul jäi liiga palju aega asja üle mõelda ja ma olen puntras.

  Aga laias laastus oleks minu tõlge selline-et seal kus on üks asjalik vant, võib neid veel leida-.

  no ma ei tea, see käib tõenäoliselt selle teema kohta, mida me kunagi rääkisime, et normaalsetel meestel on kuskil pesa aga me ei ole seda veel üles leidnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s