Tegelikult ei ole mul päris hea olla. Katki. Hirmus avastus, et ma ei saagi kõigega ise hakkama, et aega-ajalt ongi vaja kellegi käest abi küsida ei tee asja paremaks. See, et mina käitun äärmiselt hämmastavalt isegi minu kohta, ei ole ka asja paremaks teinud. See, et ma alles hiljuti aru sain kui katki ma ikka olen, ei tee ka asja kergemaks. Nagu kõnniks köie peal ja kogu aeg on hirm, et tasakaal kaob. Millestki ei ole kinni haarata ja all laiutab tühjus.

Negatiivsete asjade küljelt veel, et minu seriaalisõltuvus peab aine puudumisel lõpu leidma. Praegu juba laiutab kalendris peaegu tühjus. Pagan, mulle meeldis see rutiin, mis mul oli. Tuled töölt koju, paned värskelt ilmunud seriaalid tõmbama. Seni kuni need tulevad, kokkab midagi süüa ja pärast seda 2-3 tundi tekkide sees seriaalimaailmas.

Daki raamatu sain endale eile ja olin juba unustanud, et minu nimeline tegelane väidab raamatu tagaküljel, et oiiiiiii kui hea raamat. On kah!

Aga muidu, kui ma nüüd tubli olen, siis ma saan täitsa korda varsti. Edu mulle!

PS 3.40 helistas Patsy ja tundis Tartus sel tunnil avatud olevate toidukohtade vastu huvi. Mina enda juures omletti teha ei lubanud. Mul ei ole mune anyways, piima ka mitte.

2 kommentaari “

  1. Kas kohe täiesti maha või? Vat, ma loll olen sealt vähemalt 5 korda mööda sõitnud aga ma ei ole tähelepannud, kas seal on putka püsti või mitte. Aga ma sain aru, et seal olevat mikros väike lõke olnud ainult.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s