Plaanid, plaanid, plaanid

Häbitult halb sõbranna olen. Mul ei ole üldse aega oma sõprade jaoks. Need, kes autoga ise kohale sõidavad (Daki, Maile, Katz, Tannu), neid ma näen. Aga Riin, Kristel, Kristi, Patsy? Muidugi Riinu ma juba hoiatasin, et ma olen terve mai hõivatud. Aga 3. juunil lähen ma kindlasti külla. Sten Oskaril on sünnipäev.

Mailega tegime pakti, et vähendame Rabarockiks kaalu. Motivatsiooniks mõtleme üksteisele midagi hirmus õelat välja, mida me kohe kindlasti teha ei taha, aga kui kontrollkaalumisel läbi kukub, siis kindlasti tegema peab. Me mõlemad võrdselt õelad inimesed nii et saab lõbus olema. Mina mõtlesin plaani Maile jaoks igatahes välja. Muhhahhhaaa! Sisaldab inimest, kes tal harja punaseks ajab. heh. Ausalt öeldes, ma natuke kardan, mis Maile minu jaoks mõtleb. Ta, raisk, teab asju, mis mulle ei meeldi. Ja mitte ainult selliseid, et mulle-ei-meeldi-piima-juua- ja-ma-kardan-koeri asju. Hirmul on suured silmad ja lahtine kõht.

Lõunapaus saab huvitav olema. Ma pean oma auto bensukasse veeretama kuidagi, sest hommikul Riia-Turu ristis tabas kerge paanika kui ma avastasin, et näidik ei ole enam punasel isegi mitte vaid tiba all pool ja aega tanklasse sõitmiseks ei ole.

Lisaks on vaja minna turule. Sibulaid ostma Mailele. Endale tahan kartuleid, sest tekkis tohutu ahjukartulite isu eile. Minu tüüpiline reaktsiooni igasugusele kaalujälgimisele. Kui otsustan oma menüüd jälgima hakata, tekivad kohe isud rasvase ja magusa järele. Keelatud vilja värk. Õhtusöögi topis 1 kohal- ahjupraad hapukapsaga, magustoiduks kohupiimakreem mustikakisselliga. Põrgut! Ma lähen närin oma õuna edasi.

3 kommentaari “Plaanid, plaanid, plaanid

  1. Höö, mis Sa arvad, MIKS meil on autos pidevalt bensukanister olemas? 😛

    Tegelikult püüame viimasel ajal pigem seda joont hoida, et paak oleks pidevalt vähemalt pooltäis. Korraga on väljaminek suurem, aga paar hinnatõusu oleme niimoodi mööda lasknud küll.

  2. Krt, ma tean. Lubasin endale, et ma ostan paagi täis aga siis ma unustasin ja edasi juba hinnatõus ja saldo langus.

  3. Vähemalt on sul Ossi sünnipäev meeles. Mina näiteks unustasin ära :$ Nüüd vorbin kutseid kirjutada, mida mul piisavas koguses ei ole 😛

    Igatahes algab pidu kell kolm… Ja ära pahanda, kui sa oma kutse peol kätte saad, sest pärast seda, kui Oss mu telefoni klaasi uputas, ta millegipärast enam ei tööta ja mul pole su numbrit… Aadressi ka ei tea, kuhu kutset saata 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s