Message Board

Gerli– mäletad väljendit “pusijamees”? Mis need iseloomustavad omadused olidki? Hakkasin üks päev kellelegi seletama, aga nagu ei tulnud täpselt meelde. Ma mäletan selle eest, kes meil oli pusijamehe kategoorias.
Patsy– ma olen kindel, et sa peaksid midagi kirjutama. No tead küll. 25 ja see kapi värk 🙂 Vitaalsust, kulla pensioniealine 🙂
Riin– Palun mitte juua ära kogu reklaamitud veini, sest ma siin juba liigutan oma ajurakukesi sobiva õhtu suhtes. Ahjaa, ja raamatust olen jõudnud lugeda 30 lk. Retseptiraamatust ei ole veel midagi kokanud.
Bettani– Kuna sa Tartu kanti satud? Palun nädalast ettehoiatust ja ülepäevast meeldetuletust. Udu olen!
Maile & Katz– miinus x kilo projekt on ohus. Palun muuta õelamaks/hullemaks läbikukkumise puhul teostatavaid sanktsioone.
Daki– sa tead, mida ma sinult tahan. D.E.T.A.I.L.S.E.L.T, palun!

Ma olen hetkel väga sillas oma sõpradest, kes on lihtsalt parimad. Tegelikult ka. Mida üks tüdruk võiks veel tahta? See tüdruk siin tahab igatahes rohkem vaba aega, mida oma sõpradega veeta.

7 kommentaari “Message Board

  1. Pärast eilset ma tõenäoliselt mõni päev veini ei joo. Nii et see jääb kindlasti sinu tulekut ootama 🙂

    Raamat on hea. Onju? Onju?

    Ja mis siis meie telkimisest saab? Said Maile nõusse ja ühendame väed?

  2. Kle Maile oli täitsa käpp, kui ainult tagumisele platsile saab. Raamat on hea 😀 on, on! Täitsa hull kommuun tuleb meid sinna kokku ju!

  3. Palju on meid küll jah 🙂 Aga äkki peaks koos sinna sõitma ka? Äkki siis kergem oma telke paigutada ja teiste jaoks kohti hoida vms…

  4. Algul oli nii plaanis jah, aga ma arvan, et me võime varem ka minna, kui vaja on.

  5. Appike, mul tuleb see väljend meelde küll, aga pingutan, mis ma pingutan, ma ei suuda kuidagi meenutad, kelle me sinna liigitasime, aga naerda sain ma praegu selle nimetuse meenutamise üle küll tükk aega! 🙂 Me peame sellest rääkima!!! Vajab meenutamist 😛

  6. Ma tuletan sulle selle pusijamehe meelde kunagi privaatvestluses. 😀 Siis teeme selgeks ka mis alusel üks mees saab pusijaks meheks 😀 Krdi hull väljend ikka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s