Keeras huumoriks ära

” Tere, tupsununnu…”
“… magusat und ja mummulisi unenägusid :)”

No, ma sain naerukrambid. Mitte ükski inimene, kes mind tunneb ei saada mulle selliseid sõnumeid for real! Ma ei tea, kas minus on mingi ninnunännu geen kaduma läinud, aga mulle hakkab selline asi tõsiselt vastu. Oh, and public displays of affection. Brrr! Ma siis vürtsitasin vastuseks teksti ohtrate smileydega, sest mina ei suhtle nännus. Ilma irooniata vähemalt mitte. Ja kõik, kes väidavad vastupidist valetavad! OK, kui Patsy mulle erineva mustri ja värviga unenägusid soovis, siis ta sai andeks, sest kell oli öö ja ta oli purjus ja tal oli nälg ja Sirius oli liiga kaugel ja liiga põlenud.

Käisin YouTube´is ja trükkisin sisse “puppys”. Ilge kiusatus oli trükkida “cute” ka, aga polnudki vaja. Esimene klipp- “cute puppys”. A jube nuntsid kutsad olid küll. Päris tuim tükk ma ka pole järelikult. Onju nunnu!

Õnneks tuli Daki käest pärast seda hunnik vihast vahutavaid sms-e sarja kohta mida ta vaatab. Normaliseeris enesetunnet. No, ma ei saa ju sinna midagi parata, et meil sõbrannadega on kombeks rääkida õelutsevas/ironiseerivas kõneviisis. Tugevad Lõuna-Eesti naised. Mis krdi, roosid ja kommikarp?! Pole midagi südantsoojendavamat kui traktori roolis istuv poolalasti mees ja ülepea käiv sõnniku hais. Muhahaa. Aga Dakile oleks tahtnud hullult vastata, aga välja helistada ei saa, sest olen lobisenud üleaaru suure raha eest.

Kui ma siit mingi tunni pärast lahti saan, siis ma lähen ostan õlle. Hirmus, milline õllehimu on peal juba pikemat aega. B-vitamiini vaegus, räägitakse.

6 kommentaari “Keeras huumoriks ära

  1. Usu mind – sa tahad mind näha.
    Sa tahad teada, mis mul sulle öelda on 😉

  2. No, mida krdit?! Ma muutusin nüüd nii ärevaks. Sa ju tead kui uudishimulik ma olen! Helista mulle!

  3. hehee. Tead eesti pealt jookseb sari – maamees otsib naist 😀 Kirjuta mõnele -Tugev Lõuna-Eesti Naine 😀

  4. 😀 Ma juba vaatasin üle. Nõrgad vennad. Mul vähe kobedamat tükki vaja.

  5. ahjaa, no nii hädast meest, kes naise leidmiseks telekasse peab ronima, ma ka ei taha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s