You will… I know!

Bettani mainis, et ma olevat oma tööga kohanenud. Ma ei ole kohanenud. Ma olen leppinud hetkel. Selles töös, mida ma teen on aspekte, mis mulle päris kindlasti ei meeldi ja millega ma ei tahagi kohaneda. Vaikselt vaatan kõrvalt, mis ja kus pakutakse. Kurtsin ka, et tahan teha tööd, mis oleks “hingele”. Bettani pakkus mu endise töökoha välja.
Mul oli just võimalus näha oma endisi töökaaslasi suvepäevadel ja üks neist kuulub ka mu parimate sõprade hulka, see oli täiesti hull. Vaata, et kogu õhtu arutati ülemuse “populaarseid” otsuseid, sest ülemusel on probleem, et keegi teda ei respekteeri ja tänu sellele lahmib vasakule ja paremale. RESPECT MY AUTHORITY!!!!!!
Praegune töökoht on rahulik ja vaikne, aga põhjust vigisemiseks ikka oleks. Eestlasel on alati põhjust vigisemiseks. Kas oleks naiivne tahta teha tööd, mis sulle tõepoolest meeldib ja huvi pakub? Mitte et ma teaks veel väga täpselt, mis ma teha tahan, seepärast ei vingu ka veel väga.

2 kommentaari “You will… I know!

  1. Hmm. Mul on sama probleem. Minu parim töökoht tundub olevat kasints. Viimane töökoht oli liiga bürokraatlik ja eelviimane nats tuim ja igav. Aga mis oleks see õige?! Teaks vastust oleks hea.
    Tegelt on mul üks unistus. Mul võiks olla nii palju pappi, et saaks korraldada ühe peo, olgu see siis üllatuspidu Kassile või miski isiklik üritus. Aga pidu oleks selline,et see meeldiks kõigile ja rahvas saaks kaifi, tantsust, mängust ja positiivsest seltskonnast. There is no business like show business :I Indeed!

  2. Actionit sai kasintsis, jah, rohkem kui rubla eest, aga asi oli lihtsalt tol hetkel seal töötavates inimestes, ma arvan.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s