Reedest ja laupäevast lühidalt

Ma tean, et Gertsuke tõsiselt pahandab, et ma meie reedest üritust suurema põhjalikkusega ei kirjelda.

Aga reedest siis. Pärast ohtrat telefonikulli mängimist korjasin tütrikud ehk siis Krissu ja Gertsu auto peale ja saime kesklinnas Patsyga kokku. Võtsime poest alkoholi (see on see pood, kus mind hästi tuntakse ja meeldiva naeratusega igakord tervitatakse) ja läksime nagu korralikud inimesed kunagi Toomemäele mänguväljakule neid lahendama. Alkohol kahanes hämmastava kiirusega ja mingi hetk tuli Gerlil idee, et tema tahab tantsida. Aeglast valssi, nagu päris. Mina olin selleks liiga laisk, Kristeliga nad ei suutnud otsustada, mis soost keegi on ja siis läks keerutamiseks Patsyga. Kõik oli nagu päris, isegi kätt hoiti nagu “tantsud tähtedega” saates. Iga kolme tiiru järelt oli paus, sest pea hakkas ringi käima. Kui joogid olid otsas ja meie juba päris parajaks ennast joonud, otsustasime ülevaadata oma ühise sõbra P. huviobjekt, kes pidi ühes pubis baaridaam olema. Kakerdasime sinna kohale ja leidsime P, kes oli ka selle eesmärgiga sinna läinud ja veel mõned tegelased. Meie kõigi suureks pettumuseks oli chick juba töölt lahkunud. Haarasime endale jooke juurde ja mingi hetk otsutasime, et oleks kõige õigem hetk hakata Õllepruulijat laulma. Mida me ka kord ja kohus tegime- istudes, seistes ja toolidel. Lõpuks hargnesid seltskonnad kaheks. Meie Gerli ja Patsyga läksime Patsy juurde edasi ja teised läksid klubisse.

Laupäev- Esimese asjana parandasin oma prillid, mis olid eelmine õhtu Õllepruulija ajal maha kukkunud ja katki läinud. Pooluimasena läksin ema juurde ja sõin natuke. Pakkisin oma asjad autosse, haarasin energijoogi kõrvale ja lootsin, et maantee on tühi. Kohale jõudes sai veel natuke lebotatud ja siis hakkasime krohvi maha võtma. Me nägime välja nagu tulnukad, sest tolmu oli nii palju, et see tegi hingamise ilma maskita võimatuks. Varsti sain ma ülesandeks n-ö lagi maha võtta. Vot, see oli puhas rõõm. Ots naeltest vabaks ja paneel jõuga alla. POWER! Pärast käisime ujumas, tegime grilli ja mängisime joogimängu– õllega. Don´t try this at home! Muidu oli igati tore päev.

6 kommentaari “Reedest ja laupäevast lühidalt

  1. Esiteks, ma protesteerin! Misasja, et mina pahandan?! Kuna mina enne pahandanud olen?! 😀
    Ja teiseks, see Õllepruulija laulmine oligi mul kuidagi meelest ära läinud, hea et meelde tuletasid. Miks keegi seda laua alla ei soovinud laulma minna? 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s