Täna kell12.45 võis öelda, et ma olen tiba purjus. Tööle jõudsin ikka korralikult õigel ajal 12.00 ja jumalast kainena. Lugu lihtne ja loogiline. Tööl jälle sünnipäev. Esimene asi, mis mulle uksest sisse astudes sain, oli klaas pina coladaga. Poetasin selle laua nurgale viisakalt ja läksin piiluma, mis töökaaslasel siis ka süüa pakkuda on, sest kodus ei jõudnud süüa. Võtsin siis tüki pitsat ja kooki. Kargas sisse teine töötaja pudeli šampusega. Jälle üks klaas suruti mulle pihku. Poetasin ta siis järjekorda ootava pina colada kõrvale. Sõin ja jõin šampust peale. Esimesel suitsupausil halisesin Dakile telefoni, et ma olen purjus. Aga kui ma olin pina colada ka ära joonud, siis hakkas alles töö lippama. Klientidele sai seletatud kõik suurema põhjalikkusega ja olin üldse vahva.

Kuskil natuke enne kahte toimus meil elektrikatkestus. Kõik arvutid ja telefonid olid kutud ja inimesed jooksid mööda koridore ringi . Kasutasin vaba aega suitsetamiseks. Õues sain teada, et Eesti Energia ei tea midagi ja uut generaatorit on vaja. Koridorist startisid kaks poissi auto poole ja üks kellega me koridori pealt teretame näitas mulle näpuga- sina, sina helistad mulle kohe kui elekter tagasi tuleb! Mis, misasja, ooot nüüd! Poiss juba autos ja sõitis minema. Ma ei teadnud ta nimegi, rääkimata telefoninumbrist. Uurisin ümbritsevatelt ta nime ja peale elektri tagasi tulekut tegin talle viisakalt kõne.

Kuna meil on suht suur firma, siis inimesi teataks enamasti nägu pidi. On aga üks poiss, kelle nime teavad kõik tüdrukud. Miks? Ilus poiss, noh! Tegime jälle suitsu tüdrukutega väljas, kui uksest väljusid kaks poissi. Neil oli just tööpäev lõppenud. Mõlemal seljas ülikonnad. Üks neist oli see Ilus Poiss. Üritasin ühele tüdrukule öelda midagi, aga see blokkis mu poolelt lauselt ära- ära sega, ma vaatan. Nii me seal siis olime 4 tüdrukut ila tilkumas. Ma saan aru, et ülikond võib anda mehele lisa punkte, aga no sellele oleks võinud kasvõi kartulikoti selga panna, ikka oleks ilus olnud. Pärast läks suuremaks kadestamiseks, sest poisil oli olnud just sünnipäev ja osad tüdrukud kekkasid, kuidas nad said teda kallistada.

Aga nüüd… mõned tunnid veel ja siis lähen šampust testima. Nimelt Riin abiellub augustis ja täna valime välja pulmade jaoks head kihisevat. Homme garanteeritud peavalu, aga samas ka vaba päev.

6 kommentaari “

  1. Sa töötad ikka sääl Rüütli tänava otsas jah ? Keda sa nüüd ära ei tundnud siis 😛

  2. Minul on igatahes meeeeeletu peavalu :S Annaksin pool kuningriiki, et magada saaks…

  3. Ray- Rüütli tn ots jah. 😀

    Riin- aga vähemalt on olemas pulmašampus.

    Lassie- ei saa aru, mida sa mõtled

  4. Aga tervita Marjut ja teisi tüdrukuid sääl sis mu poolt 😛

    Ahjaa, ütle Marjule veel, et ta lubas mulle kunagi külla ka tulla 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s