Parem tütar lits kui auto Opel

Minu auto saab kogu aeg kriitikat ja üleolevat suhtumist. Iga inimene, kes esimesel korral mu autosse istub, teatab mulle seda levinud lauset. No krt. Minu autol pole midagi viga. Oma 16 aasta kohta on ta ikka väga kobe tegelane. Tal on kõik minu jaoks vajalikud funktsioonid olemas. Ta võtab ülivähe bensiini, liigub punktist A punkti B ilma tõrgeteta, cd-makk. Ta on käinud üks kord minu kasutusaja jooksul paranduses, kuna siduriga oli mingi djeela. Mulle meeldib mu auto. Ta on nunnu. Ilus kirsipunane, mis sätendab päikese käes ja puha.

Ma ei taha kuulda oma autos kui ma sind sõidutan kommentaare mu auto tervisliku olukorra või sõidustiili kohta. Ma leian, et ma sõidan täitsa okeilt.

Mu tibuke on niigi vatti saanud. Sain paar päeva tagasi teada, et teda on üritatud varastada. Naabrivalve tegi head tööd, pätid saadi kätte ja lugu olevat isegi lehes olnud. Keegi loomulikult mulle ei teatanud.

Üks hommik olid mõlemad küljepeeglid maha pekstud. Kusjuures ainult minu autol. Ma ei tea, kes või miks seda tegi, aga nii õnnelikult, et ma sain ise peeglid tagasi panna, mõned praod korpusel ja üks naga natuke katki.

Minu tibu kiiksud-
Ta ei mängi raadiot, sest antenni murdsin külmaga ära ja uut pole lammutusest otsimas käinud. Aga raadiost ei tule niikuinii midagi. Makk töötab.
Vasak küljepeegel vibrab suurtel kiirustel tänu lõhkumisele ja ma ei julge automaatpesulasse minna, sest ma kardan, et ta kukub küljest ära.
Siduripedaali juurest lekib mingit õli, nii et kõik mu vasaku jala kinganinad on õlised. Olen mõelnud autosõidu kingadele, aga mõtte tasandile see ainult jäänud ka on. Õli päritolu ei ole me suutnud selgitada.
Kui rooli lahti lased kaldub ta tiba paremale- lazy right (enne paranduses käimist oli lihtsalt hard right)
Minu lemmikkiiks on praeguseks ära parandatud- kui tibukese kiirus ületas 90km/h siis hakkas auto kergelt vibreerima. 100-110 oli vibra ikka päris suur. 120 oli jälle normaalne. Meile, tüdrukutele, täitsa meeldis võtta ette pikki distantse 🙂

Ole hea ja ära arvusta. Sa ei pea ju selle autoga sõitma.

7 kommentaari “Parem tütar lits kui auto Opel

  1. Oi, kui keegi neist peaks minu autosse istuma, siis ma vist panen põlema ennast pärast 😛 Minu litsilõks on ikka täielik romu sinu Opeli kõrval 😀

  2. Ega palju vist puudu ei ole jah 😀

    Järgmisel aastal lubati mulle uus auto osta 🙂

  3. Mul on ka hetkel Opel, mis vajab kahjuks kõva remonti, et ma julgeksin sellega pikki vahemaid läbida, st jõuda punktist A punkti B hirmuta tee äärde jääda. Aga kõikide jamade vastu aitab venna lahendus- pane muusika kõvemaks, siis ei kuule kolinaid.

    Ahjaa, venna legendaarne lause on ka see, et Opel on nagu tampoon – kui pole p****s, siis on nööri otsas. Loogiline?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s