Minu horoskoop

September- Kuu, kus kõik on totaalselt ja sügavalt perses. Ära üritagi midagi muuta, sest midagi ei muutu, kuna finantsseis tänu augustis võetud puhkusele on ka sügaval sealsamuses. Meelelahutusliku poole pealt võimaldatakse sul see kuu täiesti tasuta arvata päevi, millal täpselt su internet väljalülitatakse. Liigud palju värskes õhus, sest su auto võttis puhkuse…. nii kolmeks nädalaks. Tänad jumalat, et su suguvõsa enamasti on 50 km raadiuses puhuks kui nälga hakkab väga maole. Sõbrad helistavad ja süüdistavad sind nende hülgamises. Parim päev kuus 30. september. Halvim 2. september.

Oktoober- algab kevadeni kestev sünnipäevadeparaad, sest hoolimata sellest, et sõbrad süüdistavad sind hülgamises, kutsuvad nad ikka sind oma sünnipäevale, sest see tähendab neile lisanänni. Ja kuna sinu finantsid pole veel ikka tänu augusti puhkusele jalgu alla saanud, siis tõmbab see sul korralikult hinge kinni. Sünnipäevade vahelisel ajal istud kodus, vaatad telekat, imed näppu, unistad puhkusest palmisaarel. Jätad maha suitsetamise. Parim päev 31.oktoober ja halvim 2. oktoober.

November- Kui sa oledki oktoobriga piisavalt targaks saanud, et sõprade sünnipäevadel kokkuhoiu mõttes mitte käia, siis sellel kuul peab sünnipäevi suurem osa sinu suguvõsast ja nendelt sünnipäevadelt puudumine ei tule kõne allagi, sest nad teavad, kus sa elad ja nad on piisavalt võimekad sind leidma ja kohale lohistama (loomulikult väike põige poodi ja isegi kui kingitusest pääsed, siis lilled, mis maksavad ka hingehinda). Kuu lõpus otsustad tegelema hakata kunsti ja käsitööga. Kirjutad luuletusi, joonistad akvarelle, võtad käsile kudumise ja heegeldamise. Järgnevatel sünnipäevadel on sul sünnipäevalapsele pisaraist nõretav 20. salmine luuletus ja üks käpik. Parim päev 31. november, halvim 2. november.

Detsember- valmistud elevusega pühadeks. Kingitused on kõik enda tehtud. Istud hommikuti voodis, kududes väikese õe nukule kümnendat villast kleiti ja sulatad suus jõulukalendrist võetud päevašokolaadi. Sõbrad ei ole sulle enam ammu helistanud. Jõulud mööduvad seaprae ja hapukapsaga, ning komplimentidega vanaemadelt. Käes on 31. detsember. Selle aasta viimane hea päev.

12 kommentaari “Minu horoskoop

 1. Sa unustasid mainida, et jõulud mööduvad sõprade kingitusteta, sest christmas came early this year.

 2. Daki- mis kasu on kingitusest kui sa ei saa seda näppida! Aga siiski, thanks for it 🙂 I know I´ll love it!

  Ray- astusin vale jalaga voodist täna 😛

 3. Et sul üks jalg on kuidagi optimistlikum kui teine ? Kõva sõna 🙂

 4. üks jalg ei ole mitte niivõrd optimistlikum kuivõrd teine pessimistlikum. Hommikuti krambis ja muidu crancky. 😀

 5. Jõhker. Sa peaks rohkem magneesiumi sööma äkki, see aitab jalakrampia vastu 😛

 6. Minu arust Birx oli see üle hulga aja üks parimaid ja andekamaid sissekandeid!!! Eriti elavalt kujutasin ette kuidas sina istud voodil ja kood kümnendat villast kleiti!!! 😀

  Pole midag öelda, jälle 10 punkti!

 7. irw @ pisaraist nõretav 20. salmine luuletus ja üks käpik. Naersin selle üksiku käpiku peale nii kõvasti, et prof. J.H. tuli vastaskabinetist vaatama, mis toimub.

 8. Nii, tegelikult algavad sõprade sünnipäevad septembri lõpust 😉
  Novemris võid lillede asemel kinkida inimestele värvilisi lehti ja kingitusteks võid varuda varakult tammetõrusid ja kastaneid. Kuna sa suitsetamise maha jätad siis saad nüüd üle jäänud tikud ära kasutada, sest sul on keskküttega korter. Võta endale väikse lapsega allüürnik 😀

 9. Samas, kui sa välgumihkliinimene oled, siis you’re pretty much screwed ikkagi. Kui su välgumihkel just ei ole siuke kera, millest keegi aru ei kipu saama, millega tegu on – siis sobib kingituseks küll 😛

 10. ma ei tea, kuidas teistele tundub, aga minu meelest oled sa kirjutamisele küll liialt suure tühimiku sisse jätnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s