Drinking and babbling

Msni jooming sai peetud Daki ja Rojuga. Internet ühendab inimesi. Kahju: pudel veini ja 9 hot shoti (mu vend ja vennanaine kinkisid mulle galliano ja vahukoore… hahaaa). Jäi väheks, aga ei viitsi endale jooke juurde keevitada ka.

Ahjaa…psühholoogia õppimine (osaliselt vähemalt) võib inimese mõttemaailma tuksi keerata. Ärge õppige psühholoogiat. Pikemas perspektiivis võib elektriku elukutse teile tunduvalt paremini mõjuda. Samas Gertsu ja Nele teavad paremini. Nõuan vastust.


Tüüpiline psühholoog.

* Ta on omadega puntras. Kuigi ta tunneb lõpmatult teooriaid ja teraapiaid, ei oska ta oma eluga hakkama saada.

* Elaks ta Inglismaal või Saksamaal või Ameerikas, siis oleks ta rikkur, sest ta viiks läbi hirmkalleid psühhoanalüüsi seansse. Eestis pole sellele teenusele turgu.

* Tal on raskusi kaaslase leidmisega, sest kõik inimesed arvavad, et ta näeb neist läbi. Lõpuks abiellub teise psühholoogiga ja nad lõputult analüüsivad teineteist.

* Ta on õppinud kas Pedas või Tartu Ülikoolis. Kui ta on õppinud Pedas, siis on tema arust maailma kõige targem inimene Aleksander Pulver. Kui ta on õppinud Tartu Ülikoolis, siis on tema arust maailma kõige targem inimene Jüri Allik.

* Kuna tal on pidevad rahaprobleemid, siis lisaks ühiskonna ravimisele töötab ta ka koolitusfirmas. Õpetab rikaste firmade kontoriinimestele meeskonnatööd.

* Tal on Freudi ja Freudi teooriate kohta oma kindel seisukoht. Kui ta jääb purju, siis võib ta pikalt diskuteerida väga sügavatel teemadel.

pätsatud- sellisest kohast

Lapsed, kuulake lugusid: Agata Kristi- Isterika ja Zemfira- Iskala

Krt, kui Roju mulle selle Zemfira loo andis, ma pidin kuradi pooleks ennast diivanil hüppama, sest ma olen aastaid seda lugu tahtnud AGA ma ei teadnud, kes seda esitab või mis selle loo nimi on.

Kisub ära…paremale… voodi poole… kuulake lugu.

3 kommentaari “Drinking and babbling

  1. Kui inimene läheb oma esimese haridusena õppima psühholoogiat, siis ta läheb ennast ravima, kui teisena siis teisi ravima. Üks psühholoog rääkis.
    Ja seda ma ei usu,et neil raha vähe oleks. Istusin ükspäev hullari vastuvõtu laua tagaruumis ja vastuvõtus oli pidev järjekord. Ja kuu aega pead vähemalt ootama enne kui sind keegi vastu võtab 😀

  2. Ma naersin selle “kõige targem inimene” peale küll kenasti nüüd 🙂 Kuigi Tartus konkureerib pigem praegu JH vist JA-ga selle koha pealt.

    Aga õnneks ma pole peale teabmitutaastat erialaharidust ei psühholoog ega ka tüüpiline 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s