Kookon

Sain seriaalid. Kookonis olek kestab. Sõbrad teevad omi asju ja ei ahvatle mind õnneks. Kergesti mõjutatav nagu ma olen. Riided panin ka kõik pessu, et õhtul mingit välja ronimist ei oleks. Lisaks seriaalidele eile, sain veel õnnetu Katzu kell kaks, kes mulle külla tuli ja oli rohkem kui valmis seriaale koos minuga vaatama, et mitte mõelda oma probleemidele. Paari tunni pärast lahkuski ta juba tunduvalt rõõmsamas meeleolus.

Näete, seriaalid ei ole aja raiskamine, nad lasevad sul oma probleemidelt mõneks ajaks tähelepanu kõrvale juhtida. Muidugi ma tean, ma tegelen sellega väga edukalt juba pikka aega.

6 kommentaari “Kookon

 1. Ma otsustasin, et pean ka teada saama, mis Gilmore’i tüdrukutes siis nii põnevat on. Esimene hooaeg on nüüdseks peaaegu vaadatud ja ma taban ennast aeg-ajalt mõtlemas inglise keeles Lorelai häälega ja tema stiili kasutades… Should I be worried?

  Hetkel vaatan ma seda pohmaka peletamiseks. Jaa, ma tean küll, et kell on veerand kuus õhtul, aga märksõnad on “reede”, “Zavood”, “semud” ja “2=3 kampaania ehk kuidas salakavalad inimesed püüavad Rojut üksteise võidu purju joota ning see õnnestub neil äärmiselt hästi”.

  Ja ma olen piisavalt masohhist, et täna jälle minna.

 2. Ma hakkan vanaks jääma 😀 Kodus istumine tundub hetkel maailma mõnusaim asi. Aga edu sulle Zavoodis ja ära vaata liiga palju GG-d.. see võib kahjulikult mõjuda 😛

  Aa jaa… hoia ennast väikeste põlevate jookide eest.

 3. Mul on seni Rojuga identne nädalavahetus olnud. Creepy. Should I be worried?

  Ma parem panen järgmise Gilmore Girlsi osa peale.

 4. Nadja- päeval Gilmore Girls ja õhtul Zavood? I would be. Aga mida ma ka tean. Mina olen eilsest õhtust saati seriaale vaadanud ja ennast alkoholiga tuimestanud. Skeem on sama.

 5. Ahjaa… ja ma olen enda pärast mures.

  (tühjendab klaasi, lükkab suitsu ette ja vajutab play nuppu)

 6. aga mina kuulan juba teist päeva maroon5 viimast plaati. Ja aegajalt mulle meenub, et Birx ütles, et kuula seda see on hea. On tõesti 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s