Plaan!

Kuna ma olen täielik suss praegu omadega, siis otsustasin, et proovin laupäeval igast asju, mis peaksid mu enesetunnet parandama ja motivatsiooni tõstma.

1) Solaarium- võtab ära mu halli jume. Reklaam lubas mind muuta rõõmsamaks, anda juurde energiat, võtab kui võluväel stressi ja võidab väsimuse.

2) Ujumine- sest liikumine vabastab endorfiine, mis peaks mu meele rõõmsaks tegema pluss veel lisaks sportimise kõrvalnähud, nagu ainevahetuse kiirenemine ja üldine füüsilise toonuse tõstmine.

3) Ostlemine- luban endale midagi ilusat.

4) Muusika- kui eelnev teraapia on mõiganud ja ma olen pruun, vormis ning uhkelt ehitud, siis lähen kuulan kontserti.

Nüüd on ainuke probleem, et keegi peab mulle tegema motivatsioonikoolituse hommikul ämbri vee näol, sest mingi veenva mula peale, ma sealt enne pärastlõunat ei lahkuks. Siis see sama isik peaks olema väga võimekas, nii verbaalselt kui füüsiliselt, et juhtida mind läbi motivatsiooniüritust takistavate momentide.

Esimene moment-Saan voodist mingi imeläbi välja. Liipan, sest jalalabad ei paindu hommikuti, elutuppa diivanile, kus mul on asendustekk ja -padjad olemas, et lülitada sisse arvuti. VIGA. Isik peaks takistama mu tee arvuti ja diivanini, sest arvutis on mul umbes kolme tunni jagu seriaale, mida ma kindlasti vaadata tahan. Ta peaks peitma oskuslikult arvuti ning pakkima padjad ja teki diivani sisse.

Teine moment- kui ma olen läbinud veeprotseduurid ja seisan nõutu näoga oma riidekapi ees ja ulun, et mul pole midagi selga panna. Ma ei saaaaaaaaaaaa ju niiiiiiiiiiiiiimoodi välja minna! Isik peaks väitlema vastu ja viitama sellele, kuidas ma tavaliselt väljas käin ja et nüüd pole aeg pirtsutada. Viskama mulle teksad ja esimese ettejuhtuva topi.

Kolmas moment- Seisan nukra näoga oma tühja külmkapi ees ja teatan väriseva häälega, et mul pole süüa ja kõht on ometi niiiii tühi ja mul ei ole jaksu tühja kõhuga välja minna ju? Isik peaks mind kiiresti lohistama mõni maja edasi asuvasse Pavilkasse, kus on võimalik täiesti normaalse raha eest soetada kerge hommikusöök.

Nüüd kui ma olen väljas, olen ma liiga laisk, et ronida tagasi viiendale korrusele ja edasine on käkitegu.

Ma juba tean, kes see isik võiks olla. Ta on väga võimekas noor daam. Ta murrab, kui vaja, läbi mu kahe ukse. Tema meelistegevuseks on mu peksmine kui ma lähen ülepiiri ja kiusan teda liiga palju. Ma kardan teda natuke. Nii et, mis sa laupäeval teed Katz?

EDIT: Daki on ka käpp! Mida rohkem rahvast, seda raskem on alt ärahüpata.

9 kommentaari “Plaan!

 1. ja ära unusta, et pärast solaari teeme selle imehea metroo võileiva… mmm…

 2. solaarium ja poodlemine ja muu taoline kräpp mind ei huvita. aga ujuma tuleks küll. ja ma tahaks ka ämbritäie veega sind üle uhada. mis kell ma kuskil olema pean?

 3. Võileiba kindlasti ei unusta.

  Üritus toimub laupäeval, kellaaeg on täpsustamisel. Aga mis te arvate kui alustada seda meeldiva ja kerge hommikueinega Pavilkas näiteks kell üksteist ja peale seda ujuma ja siis see üle jäänud kräpp, millest härra ei soovi osa võtta.

  Patsy- Ämbritäie veega saad mind uhada tingimusel kui sa leiad kuskilt ämbri ja murrad ennast mu elamisse sisse, ilma mind eelnevalt äratamata.

 4. that i wanna see.

  ja hea, patsy, tule muidugist. polegi sind ammu enam ujukates näinud.

 5. Nii, aga mina ei ole üldse Patsyt ujukates näinud!!! Mis ma tegema pean?

 6. Sul on võimalus ühineda meiega laupäeval või me võime ka salaja temast pildi teha ja sulle saata. Saad endale desktopi taustaks panna.

 7. Pff, ma usun, et Patsy on nii edev mees, et kui te ütlete talle, et te teda tütarlapse jaoks pildistate siis ta poseerib teile või alasti!

 8. g, ma olen veel edevam, kui sa arvad! aga ma tõesti ei oleks uneski osanud arvata, et sa nii tagasihoidlik oled ja ise küsida ei julge. pilti siis, alasti pilti.
  aga nojah, elu pidigi täis üllatusi olema 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s