Joome Birxi ilusaks ehk tõelised sõbrad

Birx sai elupikenduslaenu ja otsustas olla hea sõber ning viia Daki, kes pole hetkel nii asine, välja õhtustama. Sõime praadi, jõime, nautisime vestlust ja kõrvallaua lärmakaid naisi. Meiega pidid ühinema Patsy ja Katz. Katz jõudis kohale, aga Patsyga ei õnnestunud kontakti saada. Just siis kui me otsustasime Patsy kadunuks kuulutada teatas ta, et tema on Raekoja platsis. Patsy oli päkad silma ajanud seitsmele või kaheksale õllele ja tahtis veel. Teel Undergroundi tuli Dakil suurepärane idee- joome Birxi ilusaks. Hoolimata tema üritusest seletada, mida ta tegelikult tahtis öelda, ahmisin mina õhku ja Patsy patsutas Dakit õlale ja korrutas- hea sõber, hea sõber oled!

Tellisime joogid. Patsy oli fokusseerinud ennast reklaamile viis Kulda ja saad money clipi. Kui kõik olid ennast mugavalt sisseseadnud, küsis Daki Patsylt- kas sulle ei tundu, et Birx näeb välja nagu vana mees? Ei, ei, ma tahtsin öelda vana naine, sul on see sall ju, mida sa kunagi kaelast ära ei võta ja vanad naised ei võta siseruumides mütsi ka ära!

Mõni õlle hiljem tuli Patsyl suurepärane idee, et teeme boybandi. Jajaaa, et tema klõbistab klahvidel, Daki mängib trumme ja mina laulan, teen viisi ja sõnad. Mille peale mul jäi üle ainult nentida, et need kõige koledamad on jah enamast kõige loovamad. Bändi nimeks sai Not Another Boyband e NABB. Siis läks Patsy vetsu ja tagasi tulles oli unustanud, et boyband sai loodud. Lõime uue, nüüd tahtis Patsy suupilli mängida, Dakil oli triangel ja minul jauram. Bänd nime vist ei saanudki.

Nagu Undergroundis ja Zavoodis tavaks, jooksed sa varem või hiljem kokku mõnede teiste toredate inimestega. Eile olid need siis Piia ja Liis , kes polnud unustanud, et eile oli halloween ja toonud Undergroundi ette väikesed küünaldega kõrvitsad (üks nägi jumala iivil välja ja teine oli tiba lõbusama silmavaatega), mis põhjustasid Liisi sõnul mõnigast hämmingut baarmenis.

Kui Patsy oli saanud kätte oma money clipi ja kõik selle saamiseks vajalikud õlled olid joodud, siis leidsime, et kõige õigem aeg on koju minna. Eskortisime Patsy autoni, toppisime ta sinna ja Daki ta saatis ta autost maja ukseni, sest maja ees oli mingi Camry ja Patsy oli juba ennast seiklejaks joonud. Ei saanud riskida.

Kuna ma olin kaine autojuht ja Patsy petmiseks jõin õlleklaasist Batteryt, siis vähe sellest, et ma vaatasin kaks tundi enne magama jäämist lage ja muutusin jubedamal kombel paranoiliseks (ma ei usaldanud inimesi oma unenägudes), ärkasin ma hommikul üles kohutava energiajoogipohmakaga. Jube oli ja pidin hambaid pestes peaaegu oksendama ja pea ees vanni kukkuma. Vibreerisin ennast aga edukalt hambaarstile. Lahkusin sealt rõõmsana, sest miskit ei tehtud eriti. Loeti kokku augud, tehti röntgen, kratsiti väike hambakivi ja kästi peale sööki närida ksülitooliga nätsu nt Orbit. Järgmine nädal algab piin.

9 kommentaari “Joome Birxi ilusaks ehk tõelised sõbrad

  1. wtf with the icc??? Sa oled liiga palju aega Patsyga veetnud. icc my ass!

  2. vabandan, mul on halb. Ma jõin dünamiiti peale ja magu teeb trikke. icc ahead!

  3. Olid küll, aga samas kui te teatasite, et te tulite kõrvitsatega, siis mu esimene mõte oli,- kas nad tõepoolest tõid 5 kilosed kõrvitsad kesklinna?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s