Igaf

Et siis laupäeva õhtal oli mu venna sünnipäev. Ema juures pidas. 20 inimest või rohkem. Vend on eks-kehakultuurlane ja enamus ta sünnipäevalisi olid ka. Mis see tähendab? Tähendab, et kõvasti osse oli, noh. Sellised ilus aga loll tüüpi tegelased.

Selle aja peale kui mina sinna kohale jõudsin olid nemad ennast juba ägedaks joonud. Esimene ülesanne oli pesta lagi sauna eesruumis, kuhu üks tore koomarott oli risti lakke joonistanud. Ülesanne number kaks- kontrollida, kas sauna dušširuumi on okei, sest üks tegelane oli sinna oma mao sisu tühjendanud. Kolmas- mingid tibid ajasid joogi ümber ja ma mina jooksin lapiga. Aga kuna mul polnudki väga kellegagi suhelda, sest Katz nillis poisse, siis ma nende tegevuste käigus üritasin ennast lollusele immuunseks juua. Mis õnnestus superhästi, sest ma jõin ennast lõpuks klubisse Maasikas. Seal mul läks ka päris hästi, paari tunni pärast olin ma jälle edukalt ema juures tagasi.

Meenutusi sünnipäevast. Kuna minu nime on jube raske meelde jätta ja seda eriti inimestel kes teavad mind juba… hmmm noh kuskil kümme aastat. Siis on jube tore kui sulle viidatakse kogu õhtu kui Gerdi õele. Ja kuidas mõni peale tohutut larpimist ja risti joonistamist lakke hakkab käituma nagu pooleaastane (hei, risti joonistamine oleks pidanud ära andma) ja peale rindade enam midagi ei näe. Vot siis.

Pühapäev kulus venna sünnipäevajääkide söömisele ja lugemisele. Vend sai kingituseks “Maailma suurimad lahendamata mõistatused” mina omastasin nahaalselt ja veetsin terve pühapäeva selle lugemisele. Raamat oli nagu ta oli. Ostma ma seda just ei tormaks. Ära mainitud olid Rappija Jack (oli ka selline mõrvar nagu Strippija Jack),Amelia Earhart, Jimmy Hoffa, Lizzy Borden, printsess Diana, Kurt Cobain, Michael Hutchence, Sodiaagimõrvar, Romanovid, hunnik kummituslugusid jpt. Selline easy reading.

Täna on lihtsalt igav. Ma olen jälle tööl.

2 kommentaari “Igaf

  1. On või? ooda, kuidas see situatsioon oligi. Hannes istus köögi laua ääres ja sina…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s