Fobofoobik

Postimehest võtsin artikli, kus tuuakse välja mõnede staaride foobiad. Minu isiklik lemmik oli Billy Bob, kes verd ei pelga, kuid kelles tekitab tohutut hirmu antiikmööbel.

Minu foobiad:
Võõrad koerad- külmhigi ja südamepekslemine. Oma lontsikud on sõbrad.
Postkasti tühjendamine- halbade uudiste kartus, viimati tühjendasin 1,5 kuud tagasi. Olid halvad uudised.
Hambaarsti juures käimine- külmhigi ja südamepekslemine. Tegelen probleemiga. Käin hambaarsti-õpilase juures ja siiani pole veel valus olnud. Ptüi-ptüi-ptüi
Metsloomad, eesotsas karudega- Minu üks lemmiklauseid, “igas metsas on karu ja meres hai”. Ma pole veel metsas ühtegi looma näinud. Isegi mitte jänest. Aga hirm on küll.
Sügav vesi, suured kalad, eesotsas haidega- siit tuleb stoori.

Kui ma Egiptuses käisin, siis pakuti meile võimalust sukelduma minna. Enne seda julgesin ma vaevu pontoonide äärest eemale ujuda, sest vesi oli läbipaistev ja põhi oli 20 meetri sügavusel aga suurepäraselt näha, sellega seoses kõik kalad. Vot ja mimm läks sukelduma. Tõmbas kalipso üll, raskused külge, mask pähe, hapnik selga ja siis see hingamisasi suhu. Esimest korda kui ma vaatasin selle maskiga vee alla, ma olin keset kuramuse merd. Vesi oli ma ei tea kui sügav (70 meetri instruktori jutu järgi), aga igatahes kuskil pimeduses all oli näha liikumas suuri varje. Noh, pärast seda kui instruktor oli mul kuklast haaranud ja mind sügavustesse lohistanud, oli juba päris muhkel olla. Siis tekkis tunne, et rebiks ennast vabaks ja sukelduks värvilisi kalu, ning koralle näppima. Pärast sai korallriffi ääres snorgeldatud 10 meetrises vees ja sukelnorsut mängitud. Enne olime instruktorilt küsinud, et kuidas haidega lood on ja siis ta ütles, et neid näeb veel harvemini kui delfiine. Ja siis kui me sõitsime parajasti tankerist, mille purjus venelased olid riffi otsa aastaid tagasi sõidutanud, nägime me kauguses hüppavaid delfiine. Haisid oli viimati olnud kolm neli aastat tagasi kui mingi reisilennuk ennast ranna lähedal vette kukutas.

Täitsa uus foobia- kardab natuke teisipäeva ja neljapäeva õhtuid.

2 kommentaari “Fobofoobik

  1. hähä. neljapäev. me sätime kohe ennast underisse platsi. be there, or …

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s