Täna on teisipäev

Hambaarstid hakkavad juba täitsa kahjutud tunduma. No pain or stress whatsoever. Isegi enne süsti tuimestavad su mingi tupsuga ära. Mina olen oma kaks hammast korda saanud täiesti tasuta. Üliõpilased.

Aga millest ma tahtsin rääkida oli tegelikult see, et miks ei tehta normaalseid ajakirju naistele. no kui päris aus olla, ma ei teagi, mis praegu saada on. Cosmopolitan, Marie Claire, Eesti Naine, Naisteleht, Naine, Naised, Naistele, Naistest… päääh, mis iganes. Kui sa oled ühte lugenud, siis võid julge olla, et järgmise ostmiseks pole mõtet raha kulutada. Kui sa loomulikult ei plaani remonti teha ja neid makulatuurina kasutada. Ei, makulaaturiks nad ka ei kõlba. Isegi ahju kütmiseks mitte.

Mina uurisin sellist lehte täna nagu maxim.com. Slideshowd olid väga head. See eriti “8 most Brutal Self-Sugery Scenes”. Näiteks on seal poole minutiline lõik sellest, kuidas tüüp saeb endal kätt otsast. Siis veel on seal veel sellist kraami, kes on kõige pandavamad vanaemad ja Hot women and the hideous men they love. Viimases on päris mõnusad kommentaarid.

Ma nüüd lähen vaatan, mida vahvat veel näidatakse.

PS- elu on ilus kui su vend tegeleb mingi asjaga, kus tal aegajalt on tasuta õllet ja muud nänni. Kuna viimase laari (kaks kasti) viis ta ema juurde, kust ma muidugi oma haarasin, siis olin ma sunnitud helistama ja tuletama talle meelde, et tal on vaene õde, kes joob ka õllet. Kusjuures sai veel valida kas võtad Carlsbergi, Kulda või Originaali. Pluss veel lapsetoetusena saadud latt suitsuvorsti. Õhtu tuleb ilus. Kookon, seriaalid, õlle, suitsuvorst. Mmmmm…

2 kommentaari “Täna on teisipäev

  1. ohdog, sellist lühendit nagu GILF ma polndki varem kuulnd 😛

    Tänan harivate artiklite väljaotsimise eest 😛

  2. tähendab, ma tuletan igaks petteks meelde, et originaali ma ei joo, eksole

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s