Suured plaanid meil tööl. Tahetakse selle kosmos-maa looga mingit eeskava teha. Midagi stiilis muudetakse sõnad ära ja siis keegi laulab. Kuna ma viibin päev otsa kõrvaklapid peas, kas muusikat või kliente kuulates ja ei viitsi väga aktivist olla, siis ma väga täpselt ei teagi mida korraldatakse. Enihuu, oli siis parajasti lugude vaheline tühimik ja mina kuulen, kuidas töökaaslane ülemusele kurtis, et selle laulu fonogrammi tahaks, aga seda ei ole kuskilt saada, aga Birgit oskab sünti mängida. Töökaaslane siis sama, kelle lapse ma klimberdama õpetasin. Põrgut, sellega minu muusikalised saavutused piirduvadki. Mina teen seda, mida kutsutakse plõnnimiseks. Mina plõnnin kodus omaette. Inimesi, kes mind on kuulnud mängimas aastate jooksul on u käputäis. Viimased õnnetud olid Siki ja Daki a see ka selle pärast, et ma olin just sündi saanud ja vaimustus oli nii suur.

Ma lähen vaatan kodus pulli pärast, kas ma saan sellest loost sotti või mitte. Krt, oleks siis mingit nootigi kuskilt võtta.

One thought on “

  1. hmm… Sa proovi leida mõni oskaja kitarrist, need on harjunud napakaid akorde ära tundma, sellest see lugu põmst koosnebki 😛 Saate jaoks olulist meloodiat vaja ei ole ju ? 😛

    Sa võid muidugi proovida klassikalise do-wopi nelikuid… või biitmuusika omi…

    Kes teil seal muidu gitarrist ongi… Juhani äkki aitab ? 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s