Jummel

Lõunapaus oli väga edukas. Sain teada, et mu vanaisal on hakkanud rinnad kasvama.

Vanaisa võtab kaksteistsõrmiksoole raviks tablette ja eile õhtul oli ta kaetud vastikute väikeste sügelevate punnidega. Vanaema ja vanaisa uurisid, siis rohtude kõrvalmõjusid ja mida nemad avastasid? Nimelt peale nõgestõve on kõrvalnähtude nimekirjas ka selline asi, et võivad hakata kasvama ka rinnad. Tüdrukud ärge sattuge elevusse, ainult meestel. Vanaisa oli siis kakkunud särgi seljast ja uurinud oma rindkere ja teinud ebameeldiva üllatuse. Tõepoolest pole tema rinnad kunagi nii suured olnud. Vanaemal selle eest oli, aga lõbu laialt ja oli vanaisalt küsinud, kas ta oleks huvitatud rinnahoidjate kandmisest. Ei, vanaisa ei olnud huvitatud. Selle eest jättis ta rohtude võtmise järgi. Nüüd hakkab kaksteistsõrmiksool märatsema edasi, aga selle eest taastatakse mehine füsiognoomia.

Minu arust oleks see päris tore eksperiment, kasvatada mõnele mehele rinnad ja vaadata, kas vaimustus rindade suhtes on jätkuv või pärast mõnda aega oma rindadega mängimist nendest tüdinetakse.

Ma arvan, et ma saaksin vanaisa rohtudele küüned taha ajada. Nii ma otsin jälle vabatahtlike. Enne ohvriks tulemist tuleb alla kirjutada release vormile.

One thought on “Jummel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s