Mul on hobi vaja!

Antud juhul mu ainukeseks hobiks on sotsiaalsetes situatsioonides biheivioristlike mustrite ja mudelite jälgimine, kognitiivne töötlemine, hüpoteeside püstitamine ning praktiline analüüs.

Filmid? Seriaalid? Lauajalgpall?

6 kommentaari “Mul on hobi vaja!

  1. See oleks plaan, aga seda saab ainult suvekuudel mängida vist?

  2. Ei tea kas Tartus äkki hall võiks ollagi, kus talvel mängida saab. Sellest on aastaid kui mina petankikonksu otsas olin ja siis asus Eesti ainukene talvemänguplats Tabasalus. Kuuldavasti peaks vähemalt Tallinnas uuem ja suurem hall olema.

    Eesti Petanque’i Klubide Liidu veebisaidil on 2008 aasta talikalender excel-faili näol allalaetav. Piiluudes sinna sisse tuvastan, et võistluskalender kajastab küll läinud talve üritusi (eks uus tasakesi ka ilmub), kuid oluline on see, et kalendrist saab järeldada halli olemasolu Tallinnas ja Kohtla-Järvel. Ehk vähemalt võistlustel saaksid talvisel ajal käia ja Tartusse harujutshalli tekitamine on pigem ettevõtmise asi.

  3. Roju- piljard on täiesti mõeldav.

    Larko- Meil siin tööl üks mängib ja kinnitab fakti, et tõepoolest on ainukesed mängimise hallid Tallinnas ja Kohtla-Järvel, ning lubas ka Tartusse kunagi teha.

  4. Ettevõtmise asi nagu öeldud. Ma soovitan Sulle soojalt petankki proovida, kuid tuletan hoiatust meelde: tekitab sõltuvust ja mitte vähe. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s