Tahan internetti!

Mul on STV-st nii kõrini! Nad võtavad lihtsalt neti ära. Prosta tak. Ja kui sa helistad neile ja küsid, mida fekki mehed? Teevad nad millelegi restardi ja nendivad pärast kurvalt, et tuleks teile tehnik saata. Tehnikud töötavad, aga siis kui minagi töötan ja kui sul läheb ühendus ära reedel, siis saabub tehnik alates esmaspäevast. Kui sa oled kodus haige nädalavahetusel, siis on peale pehme teki, padja ja kuuma tee, meelelahutus väga oluline. Mu sülearvutis on ainult 60G. Millest ükski giga ei sisaldaks midagi sellist, mida ma juba ei oleks näinud 3 korda.

Lisaks on see veel nii fäänsi ühendus, et siia taha saab toppida ainult minu arvuti ehk siis kui ma peaks mingi uljas hetk otsustama, et ma tahan wifit, siis tuleb mul järjekordselt valulik hetk vastava asutusega läbielada ja eriti põnevas eesti-vene pidžinis neile asju selgeks teha.

Ahjaa… ja kui ma ikka ütlen ühele tibinale väga aegalaselt ja äärmiselt lihtsa sõnakasutusega, et mu friikin fonolukk on katki ja las tehnik helistab mulle kui ta all on, siis….see ei lähe nii, sest alati ma saan telefonikõne STV-lt, et kas keegi on kodus, sest fonoluku kellale keegi ei vasta. MA TEAN! MA EILA RÄÄKISIN SELLEST, ÜTLESIN VEEL AEGLASELT OMA TELEFONINUMBRI, MIS TEIL PAISTAB OLEMAS OLEVAT AGA TEHNIKUL MITTE!!!

Andke abi! Mul on uut teenusepakkujat vaja.

One thought on “Tahan internetti!

  1. Kle, ma mäletan, et suvel olid sul miskid tundlad peas. Isegi pilti tehti ja puha. Kas nagu vastuvõtt nende kaudu ei tööta? Oled proovinud?
    Aga tegelikult, I feel your pain….
    1. Haige olles on ikka väga sitt, kui sittagi teha pole.
    2. Starmanis on samasugused tüübid koos, kui STVski vist. Enne, kui mul kunagi aegade hämaruses õnnestus liituda nende televõrguga jäin ma korra vabšee kuivale, kui cable guy üldse kokkulepitud ajal näole ei andnud (olin ennast spetsiaalselt töölt ära küsinud). Telefonitibi ütles küsimise “misvärkon” peale, et nende tehnikutel ongi libisev päevagraafik, et kunagi ei tea ju kui kaua võib ühes kohas tööga aega minna. Like wtf siis on tarvis klientidega aegu kokku leppida? (Aga see vist on nii udupeen süsteem, et mina oma tasemelt selleni kahjuks ei küündi.) Teisel korral ilmus härra siiski kohale 1,5 tunnise hilinemisega ja oma telekasse ma pildi siiski sain.

    Lohutuseks sulle vaid niipalju, et pimeda ja haisva tunneli lõpus on internet. Nii, et pigista nina kinni, hoia silm lõppeesmärgil ja hakka aga astuma. 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s