Pimp my life

Elu on jälle rutiiniks muutnud, seega tuleb välja mõelda midagi põnevat mida teha või oodata. Oktoobris plaan pealinna ööelu kihama panna. Juua esimest korda elus Valli baaris millimallikat, sest see pidi teistsugune olema kui Zav pakub. Ja siis veel tahaks minna Londonisse  Dylan Morani stand upi vaatama novembris AGA reisikaaslaste puudumise tõttu ei ole see kuigi tõenäoline. Ei saa sõbrakaarti ka nahaalselt kellegi peal kasutada, sest tahtjaid oleks küll aga neil vahendeid mitte. Dylan Moraniga seoses, vaatasime Daki ja Katsiga “Run Fatboy Run” ära. Film oli vaadatav aga mitte midagi erilist. Kats ei olnud näinud Dylan Moranit varem kuskil ja ei saanud meie vaimustusest üldse aru. Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas keegi minuga nii tihedalt läviv inimene pole kunagi.. ei see on kuidagi võimatu…. KUIDAS ma pole teda sidunud teleka ette ja visanud teda “Black Booksiga” ja öelnud, et enne ei tõuse kui kõik on vaadatud? Kuidas tal pole tekkinud kunagi küsimusi kui terve seltskond pillub seosetuid inglisekeelseid lauseid ja irvitab kotrollimatult? Ma ei saa aru. Mu isiklik läbikukkumine. Väikeliis, anna Katsile “Black Books”!

Enihuu, vaja mingit äkšnit. Mulle on vaja raudselt reedel restart teha, nii et saage terveks inimesed-kellega-ma-asju-teen!

8 kommentaari “Pimp my life

 1. mismõttes minnakse talna ilma mulle ütlemata?

  ja ps. i’m working on it (it=tomorrow night). doing stuff to get funds for tomorrow. and already feeling better.

  sorry, ma olen päev otsa ingliskeelseid tekste kirjutanud.

 2. Jaa, luban, et annan:)

  Aga…..Ootootoooot, mis kuupäeval Dylan Moranit oma silmaga vaadata saab???

 3. Moran seal välja pole müüdud vä? Enamasti ta on igal pool välja müüdud.

  P.S Black Books on maailma kõige parem komöödiasari. Ever. Like, for ever änd ever.

 4. Ma ei tea. Kuna plaan on kahtlasemast kahtlasem, siis pole veel pileteid näppima hakanud ja Black Books on häbitult hea.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s