Love thy neighbor

Palume korralikult radikaid õhutada!!!

Alumiste korterite radiaatorites vesi suliseb ja radiaatorid on leiged.

Ette tänades-naabrid

Selline lipik oli pandud mu uksepiida vahele kui töölt koju jõudsin. Loomulikult helistasin naaber Dakile, kes kirjast kuuldes oli väga üllatunud. Helistasin ka ühistumutile ja kukkusin seletama, et ma sain kirja ,et radikad õhutamata, kuid mul on ventiilid lahti ja sealt ei tule õhku. Ühest tuleb vett ainult, et mida ma siis tegema veel pean? Ma ju lasen sealt vett välja aga seda tuleb nii aeglaselt. Ühistumutt küsis, mis kirja? Ma olin sügavas hämmelduses, sest ma olin veendunud, et tema selle kirja autor oli.  Seletasin, et oli ukse vahel kui tulin töölt. Ühistumutil tuli kohe ärevus häälde ja kukkus tänitama, et raudselt see korter 24.

Korter 24-ga on nimelt selline lugu, et seal elavad sensitiiv ja nõid. Sensitiiv on üleloomulike võimetega -väidetavalt ja nõid on, noh, lihtsalt nõid, kellel on üleloomulik võime naabritele närvidele käia. Noh ja see nõid on ühistumuti suurim vihavaenlane. Algusaegadel vahetasid stendil üksteist solvavaid kirjakesi ja korraldasid karme kismasid koosolekutel. Me Dakiga lõpetasime seal käimise ära pärast seda, kui mingi kisma läks hulluks tõmblemiseks kätte ära ja meid enam ruumist välja ei lastud.

Igatahes pärast seda ühistumutt spekuleerimise kirja saatja teemal oli lõpetanud, informeeris ta mind õhumullidest ja minu sitast ventiilisüsteemist, mille eelmine korteriomanik oli installeerinud. Põhimõtteliselt ei ole asi minu õhtusoskustes, vaid mulle on mingit automaatjullat kuhugi vaja.

Mul on aga hari jumala punane. Ma ei salli anonüümkirjakesi ja kuna ei Daki ega ühstumutt kirja saatmises osalised polnud, siis on suht selge, et pole naabrid kokku saanud ja otsustanud mulle kollektiivselt kirjaliku tähelepanekut teha. Tegemist on ühe mastermindiga, kes arvas, et tema võib kõigi korterite eest rääkida. Oleks pannud kirja alla siis oma korterinumbri või telefoni, oleks ma hea meelega seletanud talle, mis värk on aga kuna midagi sellist ei olnud, siis ma kaalun hetkel, kas korraldada väike stendisõda või mitte. Kardetavasti ei suuda ma oma papist lõugu kinni hoida ja tõenäoliselt kaevan ma endale veel nendega sügava haua. Me arutame naabriga seda teemat täna koosolekul!

3 kommentaari “Love thy neighbor

  1. juhul kui väidetakse, et pead õhutusventiilid automaatsete vastu vahetama, siis küsi ühistult pappi – see on kogu maja probleem ja terve maja peab panustama, et see probleem lahendada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s