Seriaalikas

Kodus istumisega on üleval olemine täiesti kaootiliseks muutunud. Ma tunnen puudust kohustusest ärgata. Täna magasin süüdimatult kella kolmeni pärastlõunal. Ma olen üks sellistest inimestest, kes võiks kogu aeg magada. Seda ma ka haiguse ajal olen teinud. Kui ma ei maga, siis ma vahin lõputult seriaale.

Haiguse esimese poole nädalaga suutsin ma ära vaadata kõik seriaalid,  mis mul vaatamata olid jäänud eelnevate nädalate jooksul. Teisel poolel otsisin häid uusi või kahe silma vahele jäänud seriaale. Nüüd on seis selline, et ma otsin seriaale, mille vaatamine mind ei häiri ja täiesti endast välja ei vii.

Seriaalide otsimise ajal üritasin abi leida ka imdb edetabelitest. See aga valmistas mulle suure pettumuse. Ameeriklaste huumorimeel on ikka väga mööda.  Ma ei saa aru sellest. Üldse! Sarjad (ma ei kavatsegi neid linkida) “Glee”,” Community”, “Curb Your Enthusiasm”, “It´s Always Sunny in  Philadelphia”… viimasel on imdb hinne 9,6 ja sarja iseloomustav kommentaar,”It´s Seinfeld on crack”.  Hell no! Seinfeld OLI naljakas.

Aga leidsin ka päris huvitavaid sarju ja neid ma lingin küll. Brittidelt “Misfits“. Komöödia, draama, sci-fi, fantaasia. Briti pubekad saavad tormis endale üleloomulikud võimed ja esimeses osas tegelevad oma võimete avastamisega. See sari on õudukas! Hullult äge oli esimene osa. Verd ja kisa taevani. Mulle tavaliselt ei meeldi selline värk aga see kord teen võib olla erandi. Mul veel kaks siiani välja tulnud osa vaadata ja siis saab lõpliku otsuse teha. Veel leidsin krimidraama “White Collar“, milles mängib peaosa näitleja, kes “Chuckis”  Bryce Larkinit mängis – Matthew Bomer. Tüübil on selline pupill, mis on kogu aeg väike ja see hullult häirib. AGA mitte tema friikidest silmadest ei tahtnud ma rääkida vaid hoopis sarjast, kus ta mängib criminal mastermindi, kes lastakse välja vanglast tingimusel, et ta FBI-ga koostööd teeks. Täiesti vaadatav. Erutusest mul varbaid just krõnksu ei tõmba aga ega iga sari ei peagi ju 🙂

Täheldada on aga jubedat põuda lühikeste sitcomide maastikul. Lisaks eelpool mainitud jubedustele on ka hetkel enda listis olevad hakanud maha käima. “HIMYM” on äärmiselt ebastabiilne ja pingutatud hetkel. Suures osas halb vaadata. “Big Bang Theory” –  nääh.. sõu-sõu. Kahtlemata selle hooaja siiani parim uustulnuk ja suurim varvaste krõnksutaja on “Cougar Town”. Ära peaks ka märkima “The Middle” ja “Modern Family”.

“Cougar Townis” on Courtney Cox, kes mängib lahutatud 40aastast naist nimega Jules, kellel on puberteedieas poeg, eksmees, kes arvab ikka, et on kakskümmend, kaks üksteist vihkavat sõbrannat, keskealine noori naisi magatav naaber. Kõige selle kõrvalt otsustab Jules pikalt saata sotsiaalsed normid ja hakkab kohtamas käima endast poole nooremate meestega. Sari on mõnusalt kiire tempoga ja eelkõige õel. Sarjas mängib veel ka Christa Miller, kes mängis “Scrubsis” dr Coxi abikaasat Jordanit. Mis “Scrubsist” sai?

“The Middle” ja “Modern Family” on mõlemad sarjad perekondadest. Nagu  sarja pealkirjad ka viitavad, siis “The Middle” on sari keskmisest perekonnast, keskmises ameerika linnas. Perepead mängib Neil Flynn – The Janitor “Scrubsist”. “Modern family” – lugu kolmest omavahel seotud perekonnast. Üks on klassikaline – ema, isa ja kolm last. Teine on hiinast lapse adopteerinud geipaar. Kolmas – vanem rikas mees, tema noor mehhiklannast naine ja tolle ülekaaluline poeg eelmisest abielust. Sari ise on feikdokumentaal.

STV jättis mulle kaks kanalit hetkel – ETV ja Kanal2, ning viimaselt tuleb Jean Claude Van Damme film. Mmmm… Kell näitab väga varast hommikutundi. Und pole. Tuleb teha väike kohvi, võtta jõulukeeksi kõrvale ja alustada värsekelt saabunud “Never Mind the Buzzcockside” osade vaatamist.

Kui olete leidnud uusi ja põnevaid seriaale, siis olge head ja jätke mulle ka Nännide lehele.

3 kommentaari “Seriaalikas

  1. Scrubsi 9. hooaeg on alanud. 2 osa on juba saadaval. Haiglast on saanud kool. Põhitegelased vähemalt kahes esimeses osas on samad, mis eelmistes hooaegades.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s