Nädalavahetusest ja filmidest

Mu plaanid ei tööta mitte kunagi.  Kodus kudemise nädalavahetus läks selle nahka, et laupäeval oli tööle vaja tulla. Koju jõudsin 19.30 ja avastasin, et ma olen kutsunud endale külalised, mis tähendas, et ma pean oma toas oleva saasta  ühte nurka kokku lükkama ja tekiga katma.  Ei, ma lükkasin saasta ikka teise tuppa. 🙂

Pühapäev ei kulgenud ka just teki all lebotamise tähe all. Maile helistas ja kutsus maale mõneks tunniks. Mul olin nõus, sest mis see  -29 siis ära ei ole. Panin mütsi pähe, sidusin salli kaela ja sõitsime maale. Kuradi ilus oli õues – päike paistis, õhk sätendas. Maile juures oli puu, mis nägi välja nagu jõuluehe. Oleks, et oskaks siis sellist asja pildile püüda. Olime seal täpselt nii kaua, et sääred ja nina härma läheksid aga veel päris jahe ei hakanud.

Vaadatud filmid eelimine nädal,

The Imaginarium of Doctor Parnassus 7/10 –  Oli ilus vaadata. Tõesti ilus oli. Heath Ledgeri esimene stseen võttis natuke õõnsaks seest. Ma ei tea, võib olla oli asi tingitud hilisest kellaajast, aga esimese poole filmist ma haigutasin. Igav iseenesest ju ei olnud aga samas mingit märkimisväärset tegevust ka ei toimunud.

It’s Complicated 6/10 –  Romantiline komöödia. Peaosades Meryl Streep, Alec Baldwin ja Steve Martin. Fun vaatamine.  USA Office’i John Krasinski õlul oli põhiline huumori tegemine. Ideaalne pohmakahommiku film 🙂

Up in the Air 8/10 –  George Clooney jälle üks väga hea roll. Komöödia professionaalsest vallandajast, kelle elu mahub ühte kohvrisse ja kes veedab kodus üksteist päeva aastas ja naudib seda täiel rinnal. See kõik võib muutuda kui kulutuste kärpimiseks otsustatakse vallandamisi läbi interneti tegema.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s