Story of an egg unfound and altitude unreached

Eile öösel taksosse istudes teatasin taksojuhile, et meil on vaja nüüd tanklasse sõita. Tema pakkus esimeseks tanklaks Favorat ja pea kõik joodiktartlased teavad, et seal võib neil vedada. Kuna mina pole joodik, vaid ontlik tütarlaps, siis mina nõudsin baar-kodu trajektoorile jäävat Statoili, sest mul on vaja muna. Taksojuht oli pehmelt öeldes veidi hämmingus, miks peaks üks tütarlaps kell kaks öösel muna tahtma. Tütarlaps seletas, et tema tahaks koju minnes muna praadida ja hommikul teha veike pannkook. Tütarlaps oli nimelt taksot oodates kiire matemaatika peas teinud  – tahaks süüa->Mäkk!-> EI!->aga siiski midagi rasvast ->üüü..praetud muna->jesss->reinukas kinni->raisk!-> statoil?

Kesklinna Statoilis siiski muna ei müüdud. Õnnetult marssisin taksosse BBQ ciabattaga. Kurtsin taksojuhile ja teatasin, et Aardla omas raudselt kunagi oli.  Taksojuht lohutas mind ja ütles, et me võime ju sealt ka läbi sõita, aga siis ma olin maailma bensukate peale nii solvunud, et teatasin lihtsalt, et nüüd on hilja, take me home, Smitty!

Kuna nüüd on hommik ja muna mul ikka pole, siis hommikusöögiks sai tehtud ahjubataati.

Eilsest jäi meelde,

1. Ilus Sõbranna räägib mingi kutiga, kes meenutab hämmastaval kombel tema kutti. Me tal hiljem sabast kinni, et miiis, sul juba kodus on üks selline. Sõbranna vaatab seda tüüpi ja teatab, tõepoolest, neil on täiesti mõttetu sarnasus.

2. Eile kaitses Piia Mökus minu au. Minu pikkuse järgi mõõdetakse amjeerikas haudade sügavust ja Piia on minust tublisti lühem. A no seal oli mingi pisike prükkar päss, kes üritas midagi minu suunas. Ma ei tea, mida täpselt. ma ei viitsi nii alla vaadata vahest :D. Pisikestel meestel on üldse mingi kahtlane infatuation minu suhtes. Üks elas läbi tormilise ühepoolse romansi minuga, mis lõppes dramaatilise ühepoolse lahkuminekuga. Enihuu, tagasi Mökussse ja prükkari juurde. Prükkar oli üritanud vist minu kanni käppida aga noh ega ta kätud kõrgemale poleks ulatanudki. Piia sööstis siis pikkade vahelt välja ja kukkus ärplema temaga ja teatas prükkarile, et Birks ei saa oma au ise kaitsta kuna ta ei löö endast väiksemaid. Piia edukalt peletas prükkari ja sebis mulle tooli. Selline džentelmenlikus ei jää tulevikus tähelepanuta.

3. Nadja avastas, et ta on seltskonnas lühim (175cm ja auhinna “klassis kõige pikem” kindel omanik). Kõrgusime kambaga keset Mökut (Piia oli väljas suitsetamas) kui ma tegin järsku tähelepaneku, et Nadja on siit kõige lühem. Nadja vaatab hämmastunult ringi ja avastab, et tõepoolest – ta on meist viiest kõige lühem ja teatab,  nüüd ma tean, mida Piia tunneb. Edasi tuli tükk aega mitte uskumist chickide jalanõude inspekteerimist, et keegi kontsadega ei petaks ennast pikemaks.

3 kommentaari “Story of an egg unfound and altitude unreached

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s