Klassikokkutulek/Seks ja linn

Ma ei ole tavaliselt chick, kes heldinult meenutab vanu häid aegu. Alustab juttu, kui mina veel väike tüdruk olin, siis oli rohi rohelisem ja taevas sinisem. Mis möödas, see möödas. Mitte, et mul nüüd mingi hirmus lapsepõlv oleks olnud. Mu lapsepõlv oli suht igav ja kooliaeg ka suht emotsioonitu. Keska ajast mäletan, et meil oli hästi kokkuhoidev klass. Äärmiselt andekad ja multifunktsionaalsed neiud olime. Oma klassiansambel, näitetrupp… midagi kindlasti tegime veel. Tegime ja esitasime klassiga kooli lõpetamiseks laulu, mida mu tollane muusikaõpetaja ja koorijuht ei suutnud nooti panna ja meie ametliku klaverisaatja asemel pidin mina seda plönnima lõpuaktusel.  Kõigele lisaks on see lõpuvideo kadunud ja ei saa vaadata nutvaid õpetajaid. Minu lahkumist arvestades oli see nii mõnelgi õpetajal rõõmupisar. Mul oli arvamus kogu aeg ja ma vaidlesin.  Minu klassijuhataja näiteks, kellega me olime kogu aeg nugade peal.

Nüüd saab meil kümme aastat lõpetamisest ja korraldatakse kokkutulek. Seekordne kokkutulek tekitas millegi pärast mõtte, et jumaljeesus, tehakse ju kohe meeste ja laste kontroll. No ja ma feilin mõlemas kategoorias. Sõbrad teevad mulle selgeks, et ma kujutan endale ette seda ja tegelikult meenutatakse vanu häid aegu, mitte ei mõõdeta üksteise eraelulisi ja tööalaseid saavutusi. Muutusin natuke rahulikumaks ja süüdistasin ennast jälle ülemõtlemises. Seda kõike seni, kuni mu klassiõest sõbrants jooksis kokku ühe teise vana klassiõega, kellel on klassivennast mees ja kaks last temaga. Esimeste küsimuste seas oli kohe, kas on mees ja lapsed?  Peale seda läksime sõbrantsiga välja ja hakkasime mängima mängu, kellel pole emba-kumba –  ei meest, ei last. Nii palju kui me välja suutsime mõelda või omasime informatsiooni, siis peale meie olid kõik abielus/suhtes ja/või lapsega. Mul on hea meel kõiki neid näha, aga kui keegi hakkab minu perekondliku staatuse tagamaid uurima, siis ma võin pahandada. Kuna noored emad on kõige uudishimulikumad ja omavad arvamust (vaata:  perekool.ee), siis kes teab, mis nad kokku mõtlevad. Loomulikult pole kõik noored emad sellised, kes nahaalselt oma nina teiste eraelusse topivad, aga suur enamus siiski kipub väga vähese informatsiooni põhjal üsna huvitavaid järeldusi tegema. Mul on täitsa OK vallalise elu ja ma lihtsalt ei viitsi seda igal sammul inimestele tõestada.

Nii jõuame ka sujuvalt selleni, kuidas me käisime vaatamas Seksi ja linna viimast osa Cinamonis. Esiteks olin ma täiesti veendunud, et ma seda ei lähe vaatama. Aga ma kohutavalt kergesti allun survele ja olen odava raha eest igast jama nõus vaatama.Kui ma oma Tulipunase Lillekesega olin tibinad peale korjanud, siis oigasin valulikult, et kas me ei saaks palun võtta kedagi veel kampa, sest KUI VAHVA on ilmuda Seksi ja linna vaatama neljakesi…õujee, kes on kes? Varustasime ennast näksi ja joogiga. Tundsime kaasa poistele, kelle naised on kohale lohistanud ja asusime sabasse. Piletikontrollide peakohal ekraanil käis mingi äkšn treiler ja nii naelutasime oma pilgud sinna. Ajasime hooga näost komme ja popkorni sisse ja kommenteerisime,… üüü, Ställõun…üüüü  Willis….üü, mida krdit herr Kuberner!!!… mis film see on? mis film…JET LI? DOLFIIII….Järjekord hakkas jõudma meieni. Selg hakkas vaikselt limbo poosi vajuma, et veel viimaseid hetki tabada ekraanil toimuvast. Mis film? Mis film? Lõpuks saime piletikontrollist mööda ja vahtisime suurte silmadega teiselpool ekraanilt  treilerit edasi, samas kui ülejäänud külastajad meist mööda saali voorisid. Leidsime, et seda filmi võiks küll vaatama tulla –  THE EXPENDABLES!

Woah! Eks?

Aaa… tulles tagasi Seksi ja linna juurde. Nii palju kui oli tüdrukuid, oli erinevaid arvamusi. Mina isiklikult kartsin hullemat. Aga isegi sai naerda ja seks suurel ekraanil pani mind silmi pilgutama kiiresti 🙂

Jeebus, kes selle kõik läbi loeb võib endale prääniku lubada.

10 kommentaari “Klassikokkutulek/Seks ja linn

 1. WHERE’S MAH COOKIE?!?

  *chomp*

  See on vist kõige positiivsem SATC2 arvustus üldse, mis ma siiani lugenud olen. Ilmselt tasub vaatamata jätta.

 2. Seal oli suurel ekraanil kaks väga krabatavat kanni. 50kr pilet, 25 eeku per kann võib maksta küll. 🙂

 3. Mina olen prääniku ära teeninud, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid et käisin sel nv klassi kokkutulekul. 10 aastat keskast ja no otse loomulikult tuli ära meeste/naise ja laste ring. Kas sul on? Kes sul on? Miks sul lapsi ei ole? Miks sa seda teed? Millega sa oled viimased 10 aastat tegelenud? No ja kui see ring oli läbi siis joodi ja meenutati vanu aegu. Üldiselt oli väga lõbus. Oli ka neid kes ütlesid kohe, et ei ole meest/naist, ei ole lapsi, ei ole mitte millegagi hakkama saanud, järgmine! No ja keegi ei küsinud rohkem….

 4. Ma peaks ka seda proovima. Ma usun, et meilgi saab väga lõbus olema.

 5. Kui sel aastal kooli aastapäeva pidustustel käisin, siis oli seal endisi klassikaaslasi väga vähe, nii et meeste-laste ringi sealtpoolt ei tulnud. Küll aga sain õpside ees hiilata oma karjääriga 😀
  Muidu suht samas paadis nagu sina.

 6. Lohutuseks võin öelda, et seal sügisesel kooli kokukal keegi ülelugemist ei korraldanud, loodetavasti pääseb sellest ka nüüd. Aga jah, mul on tunne, et seda ülelugemist fännavad need, kes enda jaoks peret kõige tähtsamaks peavad, et voh, kus mul on nüüd saavutus. Mitte et pere tähtis ei oleks aga see suht tavaline nähtus ju, ei pea sellest ette kandma. Pealegi peaks meie klassis vist enamiku kohta teada olema, kellel on pere ja kellel mitte ning perekonnaseisu kohta tagamaid küsida on lihtsalt ebaviisakas.

 7. Ma ei taha,et keegi arvaks,et ma ei pea pere ega karjääri oluliseks. Mul on hea meel kui inimestel on pere ja nad on selle üle rõõmsad. Mind häirib, et mõned inimesed ei saagi aru, et need väärtused, mis on nende jaoks olulised, ei pruugi olla teiste jaoks olla sel samal määral.

 8. Selle treileri ja osavõtvate näitlejate põhjal tundub, et järjekordne mõttetu muuvihvilm on tehtud – Steven Seagali polegi! 🙂

 9. Mis ajast inimesed enam korraliku rämpsu ei hinda? Ah? Mis teil viga on!?

  Stiivenil oli kala ühe prodjuusseriga ja Jean Claude leidis, et tema tegelases pole substantsi. veel küsimusi? 🙂

 10. Et millist substantsi Žann Klood siis lootis saada? Mis tal ei lubatud spagaati visata vä? Oo ikaldust…
  Stiiven andis prodjuusserile lõugsi nagu nii. Rahvas räägib, et see viimane on ka Stiiveni järgmise blokbasteri plot ” 10 Things I Hate About You and What I Can Do With Your Ass and Firecracker”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s