Jahilaskmine

Mulle tundub, et nädalavahetused lähevad järjest lühemaks ja lühemaks. Alles oli reede õhtu ju!

Laupäeval käisime töökaaslastega Elva lasketiirus paugutamas. Anti kätte kaheraudne ja siis saadeti märgid lendama. Sain kohe endale trigger happy kuulsuse külge, sest peale esimese padruni sisestamist ja raudade kokkulöömist sai sõrm kuidagi päästikule ja PAUH läks relv lahti. Vähe piinlik polnud. See pagana päästik käis nii kergelt. Instrueerimine oli ka naljakas, ma ei saanud mitte midagi aru. Võiks ju arvata, et asi on lihtne –  lastakse õhku oranž latakas, sa sihid ja lased. Eip. Kogu aeg tuli lasta alla, ette, taha ja mina lasin kogu aeg üle. Wha..? Ülemus rääkis hiljem saunas, et üks instruktoritest oli seda  nägu nagu tahaks aidata mul parandada püssihoidmistehnikat läbi füüsilise kontakti. Noh, nagu filmides 😛 Ma sain pihta 10cm läbimõõduga märkidele umbes kolmekümnest lasust täpselt kolm korda, mis oli võrdlemini kesine tulemus.

Peale laskmist oli meil võetud saun kaheks tunniks. Või nii me esialgu arvasime. Mina läksin sauna kuskil poole kuue paik ja väljusin viimaste külastajatega 20.30. Meil oli nii tohutult lõbus, et ei märganudki kuidas aeg lendas. Ma ei mäleta kuna ma viimati nii palju naersin. Lõpuks pakkisin viimased lõbusad saunalised oma autosse ja vedasin nad kodudesse. Mul on autos nüüd uus lõhn. Ülemiseks noodiks on grillsalati punane sibul ja  hapukurk, põhinoodiks õlleleil.

5 kommentaari “Jahilaskmine

  1. Aga laskethnikat parandataksegi läbi füüsilise kontakti. Esimese korra kohta pole ju paha tulemus, muidugi, sa lasid haavlitega , mis moodustavad tabava osa ca 1m ringi:D

  2. Krt ja mina arvasin, et ma lihtsalt olin vastupandamatu 😀

    Aga meil läks osadel poistel nii hästi, et võistluses, kus tehti kümme lasku said võitjad kümnest kuus pihta, selle hulgas hulgas olid ka kaks duublit või nagu meie kutsusime seda – pah-pah.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s