Greit Saksess!

Segisti paigaldatud ja ei tilgugi väga. Natuke alguses pidi vett läbi laskma, teati rääkida. Nüüd ma ootan Piiat akutrelliga, sest nagi vajab paigaldamist ja üks auk on dušiotsiku hoidjast puudu.  Kahhelkividesse auku tegema akutrelliga esimest korda seda looma käes hoides. Wish me luck!

5 kommentaari “Greit Saksess!

  1. anna teada, kuidas aukude tegemine läks 😀 endal seisab ka see protsess ees, procrastination u know. =)

  2. Läks võrdlemisi halvasti. Ma üritasin nagi laminaadist kapi külge trelliga kruvida. Lõppes võrdlemisi koledalt : D. Kruvid ei läinud täielikult sisse, sest nad kruvisid ennast natuke viltu. Omast arust hoidsin küll otse…Kahhelkivi kallale ei julge minna. Õnneks ei leidnud komplektist vastavat otsikut ka : P

    Järgmine kord võtan kellegi targema kõrvale tänitama.

  3. Ära sa enne kivipuuriga kahli kallale mine, kui klaasinoaga väike õnarus ette urgitsetud. Muidu pead uuesti plaatima hakkama.

  4. Mul on selline kahtlane tunne, et ise ma seda küll ei julge teha. Ajutiseks lahenduseks kahepoolne teip ja siis mõnel meistrimehel natist kinni. Aga augu koht tuleks olemasoleva augu alla, mis on vuugile tehtud, mitte plaadile. Ma suudaks kaks plaati hävitada seda auku puurides, ma kardan.

  5. Plaadi sisse auku puurides on soovitav enne näiteks meditsiiniline plaaster plaadi peale kleepida. Samuti võiks näiteks trellil tärina välja lülitada. Ja liig suure puuriga ei maksa alguses ligi minna.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s