He’s not that into you

Avame väikse suhtenõuandla naistele.  Kui sul on crush mehesse olnud üle poole aasta. Te liigute ühes seltskonnas. Sa oled vallaline ja ta on vallaline ja midagi pole juhtunud, siis ma soovitan sul hingerahu saamiseks aktsepteerida, et ta ei ole sinust huvitatud. On väga väike tõenäosus, et sinu ja antud meessoost isiku vahel midagi juhtub. Nimelt kui sa mehele meeldid, siis ta ka seda välja näitab. Ma ei ole veel kohanud ühtegi meest, kes suudaks varjata seda kui palju talle mõni tütarlaps meeldib. Kõige hullem, mida üks neiu teha saab sellises situatsioonis on, hakata lugema mingeid “signaale” mida mees annab. Mehed ei anna “signaale”, mehed rabavad jalust. Kui sa mehele meeldid, siis ta ütleb sulle seda (kardetavasti mingi eriti piinliku ja piiripealselt solvava komplimendina), mitte ei “vaata sind igatseva pilguga üle toa kui sa parajasti ruumi astud”. See on asi, mida naistele meeldib väga ettekujutada. Hoia oma elav kujutlusvõime ohjes. See, et ta küsis sinu käest midagi ja pani lause lõppu smiley ei näita veel tema tunnete sügavust sinu vastu. Kui ta naeratab sulle ja te tantsite, ka see pole tõend tema igikestvast armastusest.

Sellises situatsioonis ei tohi väga kuulata ka oma/ühiseid sõpru, kes räägivad kui väga te olete kokku loodud ja kuidas te ikka nii palju koos hängite, et kas te olete mingi paar vä ja kui ei ole, siis te peaks olema, sest teil on nii palju ühist. Sõbrad tahavad sulle parimat, kuid antud juhul pole neil tavaliselt sellistele juttudele mingit reaalset alust ja nad sinu illusioone toites, teevad su vaimsele seisukorrale pigem kahju. Seda, et teil on nii palju ühist, selle oled sa loomulikult oma peas ise ka juba välja mõelnud. Metsik kui palju ühist teil on! Kahjuks keeldud sa nägemast, et need ühtekad asjad on väga üldised “meile mõlemale meeldib see bänd!!!”  ning sarnased väga paljude inimestega, ka tema eriti nõmeda sõbraga. Seda sa ei näe. Kogu teievaheline suhe on hirmus spessial. Ainult tema mõistab sind täielikult. Sinu arvates oskab ainult tema vaadata sinu hinge põhja ja näha su salajasemaid soove. Sa oled veendunud, et kõik sinu poolt edastatud informatsioon temale on talletatud igaveseks tema ajukäärude vahele. Hoolimata sellest, et inimene pole reaalselt ühtegi REAALSET liigutust teinud, et sulle mõista anda, et ta on sinust huvitatud, oled sa siiski veendunud, et salaja ta tahab sind. Enam kui tõenäoline on see, et ta lihtsalt peab sind toredaks inimeseks, sest ka sinul on ju olemas meessoost isikuid, keda sa pead sõpradeks ja  kellega sulle meeldib suhelda ning peol käia, aga sa ei pea neid bf-i kandidaadiks. Onju nii?

Naine, miks sa piinad ennast selliste illusioonidega toitmisega mis üheksal juhul kümnest lõppevad pisaratega? Ta pole ainuke mees universumis. Neid on veel teisigi ja kindlasti on olemas selliseid, kellele sa võiksid meeldida.  Milleks raisata aega suhtele, mis toimub ainult sinu peas?

7 kommentaari “He’s not that into you

  1. Aitäh! Panid mu praeguse eluhetke kirja. Suht masendav on seda nii lugeda, aga paljugi jõudis pärale 🙂

  2. Tegelikult oleneb see mehast, tean omast kogemusest, et võib vaadata küll üle toa ja mitte midagi öelda. Rumalus aga sellised me oleme.

  3. Kaarel – pool aastat kuni aasta? Srsly? Kui on kaugele näha, et naine on vägagi huvitatud?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s