Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….!

Dylan Moranil käisime! See oli nagu päris! Dylan Moran oli meist ainult mõne sammu kaugusel ja kui me selle avastasime, siis ei suutnud me kohe mitte oma silmi uskuda. Ma olin veendunud, et ma näen teda väikse täpikesena. Ma ei kujuta ette, mida me arvasime, et 6. rida tähendab siis? Igatahes istusin ma terve esinemise aja õndsa näo ja punnis silmadega rippudes iga ta sõna küljes. Ja ta oli täpselt nii hea nagu ta igast DVD-e peal on.  Ta tegi ainult ühe sama nalja ja mõned naljad olid edasiarendused eelmistest stand upides tehtud naljadest.  Kuna oli päris palju nalju ka kohalike kohta, siis on mul raudselt uut naljade avastamisrõõmu kui DVD välja tuleb. Weee…!

Kui Soomes olemine oli enamasti kogu aja tõeline rõõm ja ilu, siis sinna saabumine oli Hiinapiin, mida ma ei soovita kellelegi. Kui plaan Soome minna, siis vältida eluhinnaga sellist alust, suunal Tallinn – Soome, nimega “Baltic Princess” . Seal peal oli soome “koorekiht”.  Kui me alustuseks jõudsime päikesetekile oli selle põrand juba lebotavaid pohmajoomas soomlasi täis. Näitasime näpuga erinevate isendite peale ja tunne oli nagu loomaaias. “Ooo… vaata seda!”. Erilise tähelepanu omaks sai minu poolt keskealine eelmise õhtu hoorameigi ja poriste põlvedega suitsu kimuv ning longerot lürpiv naisterahvas. Brr… Kui tuul võimatult jahedaks kiskus avastasime, et nii suures laevas polegi paika, kus rahulikult istuda ja hängida. Igal sammul kolistasime pohmas/purjus soomlaste otsa, kes hiilgasid “säravate” slõuganitega särkidel – -“Sex, drugs and rock’n’roll”, Sinebrychoffi logoga “Fuckoff”.

Korra käisime karaokebaaris, mis oli juba puupüsti tantsivaid  ja laulvaid soomlasi täis. Lõpuks leidsime rahusadama suurest fäänsist läbi kahe korruse saalist, kus avastasime, mis on saanud Airi Allveest ning arutasime, kas laevabändis laulmine ja mängimine on hooramine või mitte. Sõit kestis kokku 3,5 tundi ja möödus kohutavas meeleheites.

Tagasi tulles oli rahvas hoopis teine. Iga inimene istus rahulikult kuskil kohvikus tegeles omade asjadega. Vaikselt. Keegi ei lõuanud ja lärmanud. Kui siis võib olla ainult meie (põhiliselt siis mina ja AbFab), kes võtsid sõna teemadel, mida kõrvallaudades inimesed poleks üldse kuulda tahtnud. Eriliseks arutlusobjektiks oli Kinsey skaala. “Star” sõitis ka õnneks ainult kaks tundi ja oli igati viisakas alus.

Üleüldse oli kogu trip õnnestunud ja esinejaga sai vägagi rahule jäädud!

8 kommentaari “Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii….!

 1. Soomes olles ei kohanud me ühtegi sellist isendit, kes laeva ummistasid. Kõik olid väga toredad ja abivalmid inimesed. Eks ole teada ka ju, et see kontingent, mis asus sellel alusel, oli külastanud Tallinnat suht ühel põhjusel, mida oli näha ka neil käes ja pagasiks olevatest longero kohvritest 🙂

 2. Äärelinnas ja veel kaugemal neid ikka elab ja pole see mitte väikearvuline kamp. Kodus muidugi käitutakse veidi tagasihoidlikumalt, kuid põhiliselt on inimene just selline mats nagu purjuspäi paistab. Kaines olekus tulevad mängu sotsiaalsed tõkestused ja tõelist karva näidatakse vintise peaga, eriti kui veel kodukohast eemal viibitakse. Kõige hullem ongi keset seda seakarja elada ja näha kuidas silmakirjalikult head nägu tehakse.

 3. no ma lugesin kohe ridade vahelt selle välja

  ei meeldi lõbusad soomlased + kes on nagu loomaaed = ei meeldi loomaaed

  lihtne

  täna gen kluppi?

 4. Esimene väide oli juba vale :D. Mulle meeldib neid jälgida. Nagu monkeysid. Kaugelt.

  A gen klubi täna ei isuta. Vana ja väsinud naine juba.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s