Rabarock 2011

Heihoo!

Käisin Rabakal. Krisu, Katja, Kadri, Aiku, Jaagu ja Göraniga pluss külalisesinejad Matildda ja Antoni näol. Koooohutavalt tore oli ja nalja sai kõvasti. Ilmaga vedas. Kui esimene õhtu sabistas, siis teine õhtu oli super. Ilm oli kogu aeg mõnus ja soe.

Minu highlight oli IAMX, mille kontserdist pilte allpool olev video ka mingi moment ohtralt näitab. Kõige ägedam lavaline šõu mu jaoks. Pluss fännasime kambakesti chickidega kitarristi ja vaesed meessoost kaasreisijad olid sunnitud taluma festivali lõpuni aegajalt õhkavaid naisliikmeid.

Meil on siin viimased aastad olnud Rabarocki viimasel hommikul on “Puhuvad kõik!” üritus ja kõige suurema tulemuse välja puhunu “võidab”.  Eelmisel korral võitis Katja tulemusega 1,4 promilli. See aasta olin mina oma 0,4-ga esimene  (eelmine kord olin sama tulemusega neljas :o) ja äärmiselt pettunud ning kahtlustasin kõiki pettuses ja tulemustega vassimises. Aga nüüd on mul rändauhind, mille peale on kirjutatud “Drunk”, mille ma pühalikult järgmine aasta saan kinnitada järgmise “võitja” rinda.

Enam kunagi ei saa minna Rabakale alla matkabussi. Vähe sellest, et see on superluks ööbimiseks, asus matkabussi parkla kõige lähemal sissepääsule samas kui vaesed telkijad pidid jätma oma autod kilomeetreid eemale ja telgid-kotid seljas telklasse kõmpima pluss maksma röögatut raha selle eest. Meie bussi viga oli see, et see oli vana ja lagunes igast otsast. Näiteks esimesel õhtul kukkus suur aken alla kui me üritasime seda lahti teha, siis läksid paar kinnitust lahti. Õnneks saime kõik fiksitud ja kui bussi tagastamiseks läks läikis see kordi rohkem kui siis kui meile see üle anti.

Igatahes übersuper FESTIVAAAAAAAAAAAAAAAL oli!

12 kommentaari “Rabarock 2011

 1. Maru kuradi muhe oli jah mis seal salata… Veebruaris kui õues on -34 ja jurtas on +16 siis on kindlasti vahva seda pildiseeriat kaeda ja hakkab soe.

  Kurjavaimud ässitasivad mind nööri otsas alla kargama a kuna kõrgust oli vähevõitu siis ma ei saa nüüd öösiti enamb magada 🙂

 2. Väga vinge klipp 🙂 Jättis kohe hea tunde sisse ja puha.

  A ma tahtsin küsida, et mis see bussike maksma läks? Või oli see kellegi isiklik? Mul tuli endal kah tänavu HRL-il mõte, et järgmisel aastal võiks ju kambaga mingi sarnase asjaga minna.

 3. Meil läks see lõbu maksma 300 euri kamba peale (kuuekesi olime, autos oli 7 magamiskohta ning hea pressimise korral oleks 8 inimest ilusti magada saanud). Iga eur oli seda väärt ja mingit kahetsuse momenti absoluutselt polnud. Soe, kuiv, mugav magamisase, külmad joogid, soojad söögid, pesemisvõimalus…. superluks.

 4. täpsustuseks veel: IAMXi kitarrist ajas suht ruigama, kui täpne olla:p ja highlighte oli veel — DND nt ja kurjam ja mustasch ja ka nt singer vinger, aga see rohkem nostalgilistel põhjustel… ning kui nostalgitseda siis JMKE.

  Nevesis! Ewert & the two Dragons! PIL!!!

  ma võin jätkata. kui vanasti oli paar asja, mille pärast sai mindud, siis see kord oli siukesi ülekeskmise asju väääga mitu. Kuigi kurvaks tegi, et metal pool oli väga nõrk, et äkki järgmine aasta hoopis hard rock laager…

  Ning kinnitan, alla matkabussi never ever

 5. P.S. su ümardamine sakib jätkuvalt ja ma muutsin nime, sest sa ei muutnud sisu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s