Fashion question

Mis peenemat sorti mood see nüüd on  läbipaistvate retuusidega ringi käia, nii et su kanni midagi ei kata? Kuidaspidi see nüüd ilus on. Esteetiline pole see kindlasti mitte kui sul seal all olevad aluspüksid läbi paistavad. Või veel hullem… stringide mõjul on kõik see retuus sul kanni vahel.  Selline “kaunis” vaatepilt avanes mulle just mitte kõige saledama… well… selgelt ülekaalulise inimese jalas. Do please explain. Me old, me stoopid.  Kui sa oleks mu sõber, ma saadaks su koju riideid vahetama.

9 kommentaari “Fashion question

  1. Mis asjad on läbipaistvad retuusid? Mingid eriti hõredad? Või nähtamatu niidiga kootud? Või lõikan 15 den-istel jalalaba osa maha, siis saan samasugused?

  2. Mustad läbipaistvad retuusid, nii umbes 50 denised. Arvad, et ei paista läbi, aga päevavalguses…VOILA!… su pitsiline trusartšik on kõigile nähtav..

  3. Ma ei saa üldse aru, miks kantakse retuuse koos napi pluusiga, st mis kõvatsi üle kanni ei ulatu. Või nagu üldse… retuusid ei ole püksid!

  4. 50 denised mustad retuusid + stringerid + välkuv peff – õah….paneb silmi kraatsima, et mõttes tekkivat visuaali eemaldada

  5. Evu- JAH! Ja selliste pükste kandmiseks läheb väga kobedat peffi vaja eniveis.

    Matildda – Ooh.. ma nägin täna midagi hullemat mööda lurkimas. A mul pole hetkel jõudu seda kirjeldada. Kui minusugune juba vaatab “HESUS, mis see on!?” siis on ikka asjad päris halvasti inimesel.

  6. sõitsin hiljuti jalgrattaga järel ühel tütarlapsel kes oli arvanud heaks sääraseid retuuse rattapükstena tarvitada. päris kena tüdruk oli. kandis stringe. kahjuks olid stringid horisontaalse sõiduasendi tõttu oma kohalt pisut lahkuda otsustanud ja nii avastasin ühel hetkel oma silmade kõrguselt tütarlapse seedekulgla alumise otsa läbi 50 deni sõbralikult vastu kumamas. mulje, võiks öelda, oli kustumatu. mõtlen siiani, kas “neiu, teie pärak paistab” oleks töötav pickup-line?

  7. Väike snäp ja kohaliku lehte “Otsin omanikku” kuulutus koos pildiga äkki? 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s