Moeoffer

Astusin siis minagi geelküünteklanni. Suurest mugavusest ja laiskusest põhiliselt. Mul on viimasel ajal küüntega probleeme. Lõhenevad ja murduvad. Kogu aeg peab viil käepärast olema. Mu nimetissõrmede küüned on olnud ükskord elus sama pikad nagu nad praegu on. Kuna nad näevad sellised armetud ja rääbakad välja pealt, siis ma pean neid kogu aeg mingi värviga lakkima ja see värv on maas ülejärgmine päev, mis tähendab uut lakkimisprotseduuri. Tüütu. Kuna mul on perekonnas küünetehnik, siis võtsin ennast kokku ja vedasin ennast tema juurde. Ma pole varem väga tahtnud neid panna, kuna mulle ei meeldinud kuivõrd ebaloomulikud nad mõnel välja näevad. Küünealused oleks nagu tsementi täis. Minule tehtud tööga olen ma aga nii kohutavalt rahul.

Hoolimata sellest, et tulemuseks on siiski lühikesed küüned, pandi mulle kummalegi käele kolm tippu (või kuidas neid  nimetatakse), sest enda omad olid ikka  väga nudid. Värv on ka selline universaalnahaalne, mis sobib tööle ja peole, ei taha mina mingit blingi sinna peale, tahan, et oleks viisakas tulemus.

8 kommentaari “Moeoffer

  1. Paluks jagada asjast teadmatutele, kas need on geelküüned? Ja kas see värv siis ei kulugi maha või kaua viisakas väljanägemine kestab?! Väga ilus tulemus muidu, sellised küüned võiks endalgi igapäevaselt olla…Aga noh, nõudepesu ja muud kodutööd…

  2. Jev- Need on geelvärviga kaetud küüned ehk geel oligi kohe sama värvi, mis tähendab, et ta ei kulu maha. Kuid ta kasvab välja, mis tähendab küünehoolduses käimist iga 3-4 nädala tagant. Ei ole just odav lõbu. Sõltub tegijast, aga kuskil 20 + euri on hooldus.

  3. Appi naiste pealt ikka teenitakse korralikult…
    Ma juba jõudsin veidi lugeda, et küüne pinda karestatakse. Kas sul tehti ka nii? Huvitav, et kui uue kihiga ei kata, kas siis kulub ca pool aastat uue tervema küüne kasvatamiseks?! Peab tõesti enne mõtlema, kas tasub proovida.

  4. Jah, mõistlik on. See pole jah, midagi sellist, mida sa ühekorra teed ja siis on ilus kogu aeg.

  5. Meestel on lihtsam jah – jalgpall, korvpall, vormel 1 jne jne on nõnda tihti ikka, et alati jõuad ürituse jooksul küüned põnevusest küünarnukini ära närida ja muret ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s