Piiramatu mahuga!

Elisa Mint Strong pulk sai suure hurraaga soetatud septembris, et issand kui ÄGÄ 5 Mbit/s kiirus ja piiramatu andmemaht. Inimesed, kes mind tunnevad, teavad, et ma olen andmemahu järgi näljane ja PIIRAMATU võttis mul kohe jala värisema. Pulk soetatud. Lalalaaaa kohe igast asju tõmbama ja värki, nii äss. Noh ja siis tuli mingi esimene hoiatus..ära mölla üle 10G. Mul oli mõttes wtf? PIIRAMATU on ju.. teen mis tahan. Okei, novembri-detsembripaik keeras Elisa kraanid kinni. Kaputt.. miskit torrentikliendiga alla tõmmata ei saa. Saab, aga kella 1-7 vahel öösel. FAIN! Karin ikka annab mulle filme .. dropbox on niiiii äge….lalalalaaaa… Audrey Hebpurni filmide maraton pluss.. hissand jumal, kui ägedat SAITi Kats mulle tutvustas.  Filmi saab vaadata hea kvaliteediga otse netist! Möödub laisk jaanuar, kus sai kõvasti kodus emotud nädalavahetuseti ning filme vahitud. Priima! Saabus veebruar -sms Elisast – seoses netikasutuse heade tavade vastu rämeda eksimisega keerame teil kiiruse.. 200Kbit/s.- noh.. nii 30ks päevaks, mille aja jooksul sa ikka maksad oma neti eest sama palju.

“Kiirusepiirangud eemaldatakse kui viimase 30päeva kasutusmaht on langenud 10GB-le.Allolev graafik näitab viimase 30 päeva kasutusmahtu kumulatiivselt.”

Allolev graafik

OK, läksin veits hoogu. Aga tahate teada, mida selle Aafrika netikiirusega teha saab? Msnis olla. Thats it. Skype ei funksi. Browseris ei suuda laadida mu iGoogle’i homepage’il olevaid readereid ja maili. Ime-faking-line. Kõigele lisaks on lepingu ennetähtaegne lõpetamine 60 eurtsi. Vähemalt on nad ei tegele enam false advertise’imisega ja on ikka kirjas, et andmemaht – 50G. Lihtsalt kohutav fun on, et Elisa võib ühepoolselt oma asju muuta, ilma, et mulle teavitataks piirangute tekkest enne kui hilja ja käes on sanktsioonid, aga nad pole kohustatud. Nii et.. seni kuni Elion tuleb ja päästab mu päeva, seni olen kättesaadav peale kuut telefoni teel või msnis. 1 nädal.

PS Karin saatis mulle 2 pilti dropboxiga. 11 minutit laadis alla.

14 kommentaari “Piiramatu mahuga!

 1. Jees, nagu “ülikiire Tele2 3G internet”. Mine muffi -.-
  Jah, 3G, isegi Turbo on, aga signaal on 12-44%

  võtab ropendama -.-

 2. Holy seesamunegi, kuipalju ???

  Ja muide, need tingimused on olnud mingi sada aastat juba. Peenes kirjas, mööngem, kusagil üldtingimustes vms. Alguses nad raiped tahtsid mul mingi hetk üldse numbri kinni panna, kui ma keeldusin nende arust “üle mõistliku piiri” kulutatud mahu (vähe, tegelikult, mingi 200-300MB) eest mingi 2k EEK küsida… Tähendab, panidki, aga pärast mõningast vaidlust selgus, et mul on ikkagi õigus… Ei läinud kaua, kui EMT-i üle läksin 🙂

 3. Ega hetkel polegi sellist sarja, mida nüüd nii hirmsasti igatseks ning mille spoilerdamisest ma hooliks. Mul ainult kaks überlemmarit on… Sherlock sai just läbi ja Game of Thrones pole veel alanud.

 4. Once Upon a Time’i vaatan. Person of Interesti võtan kunagi uuesti ette kui saab tervet hooaega vaadata korraga. Sarjablogi, mis see on 😛 Aga jah.. kunagi peaks sinna sisekande tegema.

 5. Seega OUaT-d saab spoilerdada ? 😛 PoI, muide, on täiesti põhjendatult kõrgelthinnatud… Peaaegu iga osa on puhas kuld senini 🙂

 6. No meie internetikasutus ei erine oluliselt sinu omast. Arva, mis pulk ja mis operaator… Ei taha oodata kohe seda kommentaari sealt.

  Operaator läheb igal juhul lähiajal vahetamisele, sest misMÕTTES nagu torrentikene ei jookse?

 7. Tead, mis ma välja mõtlesin, ma ei kasuta oma minti nagu miski aprillini üldse, seisab kotis, äkki annan sulle, teed 30 päeva ühega 30 päeva teisega:D

  ja täpsustuseks võin öelda, et need pildid olid imepisikesed

 8. Tähh, pulga eest. OUaT oli kergelt mõttetu see nädal 😛

  Aga tegelikult on arusaadav, et pulknett polegi mõeldud meie (seriaali- ja filmihuviliste) vajadustele.

 9. Tere.
  Eelmine aasta oli see elisa mint muide veel korralike kiirustega (7,2G pakett mul)… Aga nüüd viimased 1-2 kuud võtab ikka ropendama jah. Üle 200kbps pole kätte saanud, “bänni” elik kiirusepiirangu sain peale Youtubest videoseminaride vaatamise eest (WTF??). Esiti ei muretsenud, ennegi saadud… Aga nüüd kuu alguses nad “unustasid” sujuvalt selle maha võtta, nagu peaks. Otsustasin siis, et sama sujuvalt unustan nende arve ära maksta 🙂
  Järgmise kuu algusest vahetan mõne muu ISP peale ja olen kindel, et veel paljud kliendid teevad sama. Mõttetu neile miski ~12e kuus plekkida dial-upi kiiruste eest. Soovitan kõigil klientidel sealt firmast minema tõmmata, siis saavad ehk aru, et pakutaval teenusel võiks kvaliteet kah olla. E-maili lugemine on pain-in-the-ass, mailboxi lahti saamine võttis eile ca 30 minutit aega.
  PS. Torrenteid ei kasuta ja miskit eriti ei tõmba, v.a paar väikest tasuta programmikest, aga Youtube jms saidid on ka üsna suured bandwidthi-õgijad.
  Nii et, vesi peale elisale 🙂
  Andy

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s