Elus

Lihtsalt nii kiire on olnud. Ei ole midagi tarka öelda olnud, ega tegelt praegugi ole. Jubileiku oli fun. Kõik said peaegu tulla. Välja arvatud kaks inimest. Nimesid nimetama ei hakka. Khmnadjakhmrojukhm. Kokku tuli ikka 30+ inimest. Visati üles ja puha.

Nüüd ma ei pea pikka aega enam sünnipäevi, sest suured sünnipäevad pole ikka minu teema. Pigem hängin oma sõpradega väiksemates gruppides, saab rohkem lobiseda inimestega ja maailma asju arutada.

Firmas sai tehtud väike vangerdus ja nii on mul hetkel vähe vaba aega. Põhiliselt selle pärast, et tööd on ropult ja teiseks püüan oma sõpsidega hängida oma tööst vabal ajal, et ma tööasjadele liiga palju ei mõtleks ja sellest tingitult looteasendis kuskil silmad pärani seina ei jõllitaks. Eile sai jälle AbFabiga õllesid lahendatud, maailma parandatud ja inimloomuse üle arutletud.  Eelmine nädal oli eriti tegus – Matilddaga  sai sushitatud ja mimoosatatud, rahvaga lauajalkatatud, bowlitud…

…UGs Piia tehtud kunsti nauditud…

…lõpuks Katsi ja Kaarli juures V-Liisuga foodfestitud. Tegus. Kes minuga õhtuti hängida tahab, andku märku. Reede on juba bookitud Görani poolt, siis me meenutame vanu häid aegu kasiinorahvaga. Uh, kus aeg lendab, kunagi sai lausa kaarte jagatud ja ruletiratast keerutatud.

Oh, ja loomulikult lähen ma Dylan Moranile. Mis siis, et ma seda sama showd juba Soomes eelmisel aastal käisin vaatamas. Ime-faking-line, et kaks showd on Eestis väljamüüdud!

Tänud suuredsuuredsuured Nadjale, tänu tema telefonikõnele ma jõudsin piletid ära osta.

3 kommentaari “Elus

  1. No eks ma kuidagi pidin kompenseerima, et ma ksjdfeisaanudtullasehflSHF.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s