I’m out

Lõpuks oleme jõudnud välistrepi remondini. Maja eest sisse ei saa ja ilusti on ehitatud korralik trepp, väga viis valgustus maja taha ajutiseks kasutamiseks. Täna hommikul saabus meilboksi kiri, mis oli suunatud kõigile korteriomanikele ühistuesimehe poolt, sest tundub, et tööde käima lükkamine ainult kütab emotsioone ja kuulujutuveskit.

Väide  nagu oleks treppidele valatud betoon vale(ei vasta välitingimuste nõuetele) on väga raske süüdistus minule kui ka ehitajale.
Sellepärast, et ära hoida kuulujuttude tekkimist majas, paluks kõik küsimused esitada juhatusele kirjalikult.
Kui on treppide ja tuulekodade renoveerimise osas ettepanekuid või küsimusi (tööd tehakse vastavalt projektile ja lõpetatakse vastavalt lepingule 10.10.2015.a. ) siis on need teretulnud, tühjade juttude levitamine majas aga ei too kasu mitte kellelegi vaid  häirib tööd kulgu.
Järelemaksu treppide osas ei tule ja vastavalt majanduskavale 2015 on treppide ja tuulekodade hinnaks xxx
Veel mõne majaelaniku küsimustest. Kas kaldtee ikka tuleb ja miks? Jah tuleb, sest see hõlbustab lastega perede liikumist. Sellepeale vastati ,et meil on ju vanadekodu siin!
Tulevikus ehk tuleb ka rohkem noori peresid meie majja ja väide, et praegu pole meil sülelapsi ei anna põhjust neile tingimuste loomiseks.
Miks ikka lehakandja peab käima ringi ja milleks on vajalik sissepääs tagumisest uksest ja mitte esiuksest.Oli veel küsimusi pagulaste majja toomise kohta, kuid see ei kuulu minu töövaldkonda.

giphy

One thought on “I’m out

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s