Annie Sloan eksperiment vol 2

Pealkirja võiks lausa panna oma bändile.. kui mul oleks bänd – Annie Sloan experiment, mis viljeleb soft ja dark wax rokki. Selgelt on liiga palju nuusutatud kemikaale, aga mis sa teed?

Ostsin värvi ja nüüd on vaja kõik kodus leitu sellega katta, sest on simpel. Aga võta näpust, leidsin limiteeringu värvil. Kõike ikka päris ei kata ära ja on vaja natuke mudida pinda. Leidsin kapist puitraamiga peegli, mis eelmised omanikud maha olid jätnud. Tundub, et kapiuks olnud kunagi.

2016-04-24 09.28.38.jpg
Udune pilt peeglist

Raami alumisele servale oli keegi väike vildikaga suts joonistanud, aga arvasin, et värv katab selle ära. Tõmbasin esimese kihi peale, roheline vildikas kumas läbi, nagu oleks just värskelt joonistatud. Tõmban teise kihi…raisk!

2016-04-24 09.49.37
😦

Poodi liivapaberi järele. Lihvisin värvi ja vildikajoonistused maha. Uued kihid värvi peale. Kuna ma juba olin käinud liivapaberit ostmas, siis “vanutasin” veidi servi ja nurki. Väga agressiivseks ei julgenud minna*. Võib olla ostan kunagi ka tumedat vaha ja “määrin” teda sellega veidi, et saada veits huvitavama efekti.

2016-04-25_08.49.26.jpg
Voila!

 

Bonus track,

2016-04-24 15.11.59
Vaas vanaemale sünnipäevaks

* Ma praegu piltidelt vaatan, et äkki peaks ikka liivapaberiga hullama rohkem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s