Jep, ei.. Regina ei ole ikka moodne naine.

läbitud artiklid – horoskoobid, bossiga ei amele, emadus pole töö , miks naised on mõrrad

Horoskoopide teemat ma isegi ei viitsi puudutada, mõttetu jauramine ja ei midagi põnevat. Erinevalt Moodsast Naisest, ma saan väga hästi aru, miks inimesed horoskoopi usuvad, millessegi ju on vaja uskuda kui endasse usku pole ja palju lihtsam on aktsepteerida seda, et sinu sitt iseloom on tingitud faktist, et Jupiter oli päikese kolmandas majas kui sa sündisid, mitte sellest, et sa ei viitsi ise mõelda ja analüüsida oma käitumist teistega suheldes. Aamen.

Bossiga ei amele – see nagu võiks olla selline lihtsalt professionaalne käitumine.  Muidugi ma väga ei saa aru ka sellest voodeid mööda karjääriredelil ronimisest, kuna ma oma laias tutvusringkonnas pole näinud kunagi sellist mõtteviisi. Samuti pole ma kunagi sihilikult ja planeeritult semutsenud mingite meestega, et jõuda sinna, kus ma praegu olen. Pole sellist teemat isegi sõpradega kunagi arutanud. Meie töötulemused räägivad enda eest ja ma ei hakka siin teemaks võtma kui kõvad mu sõbrannade ametipositsioonid on ja palju nad vaeva näinud on selle nimel, eks?

Ausõna, ma ei saa aru, mis rahvahulgas Regina aega veedab. Mul paistab, et mul on elus ropult vedanud.

Järgmine artikkel – Emadus pole töö. Õumaigaad, kui vana see Regina on? Lapse jutt. Ausõna… Taara avita. Emadus on täiega töö! Ma kardan emaks saamist palju rohkem kui järgmist kuradima kõrgeprofiililist projekti, mis tööl tuleb. Jällegi Regina väga egotsentriline maailmapilt.. ärge tulge mulle ütlema, kuidas ma oma elu elama pean, ma ütlen teile, et teie elu nõmeeeeeeeeeeee… Regina ei taha lapsi saada, fain. Mul ei ole midagi selle vastu kui naine otsustab mitte lapsi saada, see on inimese enda valik. Lihtsalt valik. Ei ole hea, ei ole halb. Ma ei vaata halvustavalt oma sõbrannade poole, et nad on lapsed saanud ja ei mõtle, et nonii.. neil on nüüd kõik läbi. Ma ei defineeri oma lapsi saanud sõpru kunagi läbi nende laste. Emadus ei tähenda, et su pea on tühi. Ausõna, see Regina on rumal inimene. Lihtsalt rumal. Ma kasutaks siin palju räigemaid sõnu. Põhiliselt siiski on mul piinlik. Mõrd.

Selle seguega jõuame viimase artiklini, mille ma leidsin. “Miks me oleme mõrrad”. Jah, Regina, miks sa oled selline mõrd?

Nii oskasin minagi enne 10-aastaseks saamist öelda ja mõelda, et onu uus naine on üks igavene lits ja mõrd.

Ja nüüd ma hakkan aru saama, kust tuleb Regina ellusuhtumine ja mõtteviis. Kui ikka inimesele on maast madalast söödetud ette sellist madalalaubalist suhtumist teistesse, siis pole imestada, et tulevad sellised katkised inimesed nagu ta ise on. Kuidas sa täiskasvanuks saades pole ikka veel aru saanud, et sinu edu ei sõltu TEISTE naiste välimusest, edukusest või populaarsusest. Teiste inimeste naiste õnnetus pole sinu õnn.

Kõikidest neist kirjatükkidest kumab läbi sellist vastikut külamentaliteeti. Aitäh, Regina, et sa panid mind enda suhtes veel paremini tundma. Mul on tunne, et ma võidan elus palju rohkem kui sina. Mul on kvaliteetsõbrad, kvaliteettöökaaslased, kvaliteetvestlused. Ma ei pea tegelema mitte üheski eluaaspektis sellise ussitamise, ülbitsemise ja võistlemisega. Olen saavutanud kõik ilma mahhineerimise ja strateegitsemiseta. Sama võin öelda oma sõbrannade kohta ja ma hindan neid praegu veel rohkem kui varem, sest seda kirjatükki lugedes tuleb välja, et nad on täielikud haruldused.

Regina peaks võtma aja maha, mõtlema, mis talle elus oluline on, sest praegu tundub, et talle on oluline ainult, kuidas teised ikka aru saaks kuivõrd edukas ta on ja kuidas ta ikka elus võtab vastu palju paremaid otsuseid kui tema. Samas, kes olen mina, et kritiseerida või nõu anda. Las inimene elab oma ussitanud õuna  elu.

Kallid sõbrad, palun ärge linkige enam mulle sellised artikleid, ma lähen närvi. Ma tahaks uskuda, et inimesed on paremad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s