Olime

Eile tähistasime Gertsukese sünnipäeva. Plaan oli seda väga rahulikult teha. Istusime tsiviliseeritud moel Gertsu, Katzu ja Patzyga Place´is. Lebotasime seal rahulikult ja õelutsesime üksteise kallal. Imearmas.

Teemad: muutused naise kehas peale menopausi, seks (anaal, oraal, nasaal, sidumine, poosid), kui palju kellelgi kompromiteerivat infot kellegi kohta on (minul oli kõigi kohalviibijate kohta), kas Birxi peaks leti ääres olevale tüübile tutvustama (lõpuks tuli ja tutvustas ennast ise).

Kuna enamus (ehk siis kõik peale minu) tahtsid “Maasikasse” minna, siis seadsimegi sammud sinna poole. “Maasika” esine oli ummistunud ossidest ja muidu seksikatest meestest, mille peale minu huvi tõusis hüppeliselt. Trepikojas avastasime, et seal on järjekord ja seni kuni Katzu infot omandas telefoni teel, vahtisime meie mööduvat rahvast. Mimm, oss, oss, keskealised mammad, soomlane, kaaliumpermanganaadi värvi juustega chick. Minu suureks “pettumuseks” otsustati lahkuda ja me otsustasime hoopis külastada “Rasputinit”, sest meil tuli söögiisu.

Teemad: Birx teab küll kuidas Gertsut turn off´ida, aga kas ta ka teab, kuidas Gertsut turn on´ida. Kes kelle rindadega mida teinud on (njaa :D).

“Rasputinisse” jõudes otsustasime, et lahjat kraami piisavalt lastud, et nüüd paugutame pitsi kaupa, mida me ka tegime. Viin, hapukurk, küüslaugumesi. Gertsu tellis igat vahvat kraami peale nosimiseks. Mina sain alles seal hoo sisse, samas kui Gerli ja Patsy otsutasid just seal kapsastuda. Kui “Rasputin” kinni pandi olime kurvad, sest koju minna veel keegi ei tahtnud.

Teemad: Kas Patsy jalad segavad teiste elamist ja muidu kontrollimatu möla, räme naer, mille tulemusena lahkusid ka viimased inimesed.

Jalutasime/ratsutasime kasintsi, kus high-roller Patsy tahtis black jacki mängida, kuid erimeelsuste tõttu jäi see ära. Pärast seda kui mina olin investeerinud kasintsi paremasse tulevikku 50 eeki ja Katzu oli oma investeeringult saanud kobeda intressi, otsustasime, et kasints on igav ja täis koledaid mehi ja kakerdasime topsid näpus entusiastlikult Zavoodi poole, kus on ainult ilusad inimesed ja glamuur. Kaotasime teele kõige pealt Gertsu ja mõnikümmend meetrit hiljem Patsy.

Zavood.
Miks nii palju välismaalasi?
Kas kell on juba neli? Ei? Üks džinntoonik ja Saku Kuld, palun!
Suits.
Palun takso Laiale tänavale Zavoodi juurde…. Birrrrgit.
Kule, anna see õlle kellelegi.

Täna:
Birx- check-äratuskell 10, nõksutab tagumikku sun fmi saatel, otsustab lõbusalt tankida oma auto ja pumbata täis rehvid, sõidab poodi süüa ostma, läheb tööle. Kaastöötajate arvates pingutab oma eelmise õhtu kirjeldamisega üle, sest näeb kirjeldatu kohta välja liiga värske.
Patsy- check- 16:00 “ma natuke aega tagasi ärkasin ja ma tahaks nii süüa, aga mul on niii halb olla.”( ei võtnud enne magama minekut valuvaigisteid)
Katzu- check- 16:18, “ma just ärkasin ja ma tahaks süüa, aga mul on niii halb olla.” (võttis Solpadeini enne magama minekut, go figure)
Gertsu-… (telefon, millele te helistate on…)

13 kommentaari “Olime

 1. Nii, mind täitsa huvitavad teiste inimeste kogemused nasaalseksi osas 😀

 2. Ma ei kujta praegu üldse ette nasaalseksi. Kas selleks on vaja tavalisest suuremat nina? Kuhu nina pannakse? Kes paneb?
  Räägi mulle ka.
  😀

 3. Nasaalseksi kursused- “Kes paneb mille kuhu.”

  Nasaalseksi teooria kursusi hakkan mina andma, aga kõige pealt oleks vaja leida inimesi, kes oleksid nõus läbiviima nasaalseksi praktikaid.

  Kursuste ajakava on paika panemisel ja sõltub oluliselt kaasõppejõudude leidmisest.

  Sooviavaldused palun jätta kommentaaridesse. Vajalik oleks kindlasti eelnev nasaalseksi kogemus.

 4. Oot, mis mõttes Sina hakkad andma? Mina olen ju see, kellel on mitme mehega nasaalseksi kogemused olemas 😀

 5. Sa hakkad praktikat siis tegema! Kesse ütles, et mul nasaalseksi kogemused puuduvad? 😀

 6. Oot, nasaalseks ? Milles see seisneb ? Toimub penetratsioon ja kui siis mispidi ? Saastumise ohud ka ilmselt juurde ? Kõlab nagu seksuaalsuse ekstreemne perifeeria. Või midagi. YMMV.

 7. jri- tervitused kaugele maale

  Ray- Ma räägin- kursused.

  Eile sai peetud intervjuu potensiaalse õppejõuga. Tal on päris head kogemused.

 8. nasaalseks on hea vahend populaarses võtmes relatiivsusteooria tutvustamiseks – kui, ütleme, Jüri nina on Jaani perses, siis ühest küljest on vaieldamatult nii Jaanil kui Jüril nina perses, ometigi…

 9. sk- sul on täiesti õigus. Krt, ma ei saa siia kahjuks kirjutada, millist teooriat mina seletaksin nasaalseksiga 😛

 10. aa, relatsioonid-schmelatsioonid, selge-selge… ja et jüri ja jaan niisiis ? te ikka teate, et konservatiivsemad kodanikud saavad selle peale vanamoeliselt kreepsu, jah ? samasooliste anaalseks ei ole ju loomulik ja piibel ka kindlasti keelab… nagunii keelab, nad ei ole sinnani veel jõudnud, aga nagunii.

 11. Ah, ma olen liberaal ja ateist. Võtke kõik targad raamatud ja pistke endale ninna… või mulle, kurat, see nohu ei lõppe ka!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s