God, I love Spotify.

Ainus asi, milles ma võtsin “premium” lahenduse ja maksan raha. Tööl ja koduarvutis pluss telefonis kõik pleilistid olemas, kogu maailma muusika otsingu kaugusel. Ma ei ole eriline melomaan, kes kuulaks aktiivselt uut muusikat või teaks vanu hitte peast ja albumeid aastaarvudega. Ma ei kuula bände, ma harva fännan tervet albumit (erand Arctic Monkeys  “AM”). Ma isegi ei oska öelda, mis žanri ma kuulan. Spotify selle eest defineeris mind ära – meeldib Indie, Alternative, Rock, Pop.  Kellegagi ei bondi ka ühise muusikamaitse teemadel, hence I’m here jagamas tuleviku isendaga tänaseid  lemmikuid. Ma ikka aegajalt käin kolistamas oma vanades postides ja kuulamas, mis mulle aastaid tagasi meeldis.

Ma tõmbasin sellest beebimetalist ennast päris mitmeks päevaks kinni. Kogu see babymetali teema on nii happens only in Japan aga no nii hea on antud lugu.

Babymetal – Gimme Chocolate

Praegu käimas kõrvaklappides Spotify poolt pakutud “Hot Alternative” playlistist, kus on väga palju lemmikuid. See Šotist pärit rock band on nii numps oma thicki aktsendiga.

Twin Atlantic – Heart and Soul

Hea peole sättimise lugu. Kleidike selga, huulepulk peale, juuksed puhvi ja vähemalt 15 minutit keerutamist maast laeni peegli ees ja kaasa laulmist.

Paloma Faith – Stone Cold Sober

Kui pärastlõunane päike nädalavahetusel läbi kardinate tuba kütab ja peale tööd 30 minutit taastuda vaja teha, siis see on just see lugu, mida voodis tähekesena päikselaigus vedeledes oma voodile laulda.

Ray LaMontage – You Are The Best Thing

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s